Gazetecilere Sosyal Tesis Geliyor

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, bu yıl içerisinde Çukurova Gazeteciler Cemiyeti’ne sosyal tesis kazandıracak bir alan temin edeceği sözünü verdi.Çukurova Gazeteciler Cemiyeti’nin 40. kuruluş yıldönümü nedeniyle Cemiyet...

Gazetecilere Sosyal Tesis Geliyor
banner230
Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, bu yıl içerisinde Çukurova Gazeteciler Cemiyeti’ne sosyal tesis kazandıracak bir alan temin edeceği sözünü verdi.
Çukurova Gazeteciler Cemiyeti’nin 40. kuruluş yıldönümü nedeniyle Cemiyet Başkanı Cafer Esendemir ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret eden Başkan Sözlü, basın mensupları için müjdeli bir gelişmeyi aktardı. Bu yıl içerisinde cemiyetin kullanımı için sosyal tesis yapılmak üzere bir alan temin edeceklerini belirten Sözlü, böylece kentin sahip olduğu sosyal tesislerin sayısının artacağını söyledi.
Bu hizmeti siyaseten yapmadığını vurgulayan Sözlü, “Görenler Adanalıların gazetecilerinin de sendikacılarının da esnafı ve memurunun da hep kendine yaraşır yerlerde yaşadıklarını görsün. Adana’nın çıtasını yükseltmekten bahsediyoruz. Siyasetçiler evet deyip de popülist yaklaşımlar yapar. Ama ben popülist değilim. Kimse bundan dolayı Büyükşehir Belediyesi’ne kendini borçlu hissetmesin” dedi.
YORUM EKLE