Edibali Temiz Siyaset İçin Oy İstedi

Millet Partisi Genel Başkanı Aykut Edibali, vatandaşları temiz siyaset için partisine oy vermeye davet etti.Antalya’dan başladığı seçim gezilerine devam eden Aykut Edibali, Millet Partisi Ankara 1. Bölge MilletvekiliAdayı Prof. Dr. Abdulhaluk...

Edibali Temiz Siyaset İçin Oy İstedi
banner230
Millet Partisi Genel Başkanı Aykut Edibali, vatandaşları temiz siyaset için partisine oy vermeye davet etti.
Antalya’dan başladığı seçim gezilerine devam eden Aykut Edibali, Millet Partisi Ankara 1. Bölge Milletvekili
Adayı Prof. Dr. Abdulhaluk Çay, Ulaştırma Eski Bakanı Prof. Dr. Enis Öksüz ve beraberindekiler ile Adana’ya geldi.
Adana TV Genel Yayın Yönetmeni Hasan Aydın’ın hazırlayıp sunduğu “2015 Seçim Zamanı” adlı televizyon programına Prof. Dr. Çay ve Prof. Dr. Öksüz ile birlikte katılan Edibali, soruları yanıtladı.
Çözüm süreci konusunda izlenen politikanın yanlış olduğunu ve devletin teröristlerle pazarlık yapmasının mantıkla izah edilemeyeceğini söyleyen Edibali, devletin vatandaşların sorunlarını demokratik yollarla çözmesi gerektiğini ve bölge sorununun 15 gün içerisinde çözülebilecek bir konu olduğunu öne sürdü.
Prof. Dr. Enis Öksüz de hükümetin başta tüp geçit olmak üzere, hızlı tren gibi birçok projenin kendi bakanlığı döneminde hazırlandığını belirterek bir kısmının antlaşmalarını da bizzat kendisinin yaptığını aktardı.
Millet Partisi Genel Başkanı Aykut Edibali, vatandaşları temiz siyaset için Millet Partisi’ne 7 Haziran’da oy vermeye davet etti.
YORUM EKLE