Çukurova Arabian Travel Market Fuarı’nda Tanıtıldı

Çukurova Kalkınma Ajansı (ÇKA) Ortadoğu ülkelerinin en büyük turizm fuarı olma özelliği taşıyan Arabian Travel Market Fuarı’na Çukurova standı ile katıldı.Bu yıl 22.si düzenlenen turizm sektörü açısından bölgede önemli turizm...

Çukurova Arabian Travel Market Fuarı’nda Tanıtıldı
banner230
Çukurova Kalkınma Ajansı (ÇKA) Ortadoğu ülkelerinin en büyük turizm fuarı olma özelliği taşıyan Arabian Travel Market Fuarı’na Çukurova standı ile katıldı.
Bu yıl 22.si düzenlenen turizm sektörü açısından bölgede önemli turizm etkinliği kabul edilen fuar 4-7 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirildi.
Fuar süresince ÇKA tarafından hazırlanan Çukurova standında Ajans Genel Sekreteri Dr. Lutfi Altunsu, ajans uzmanları ve sektör temsilcileri tarafından bölgenin turizm değerleri dünyanın farklı ülkelerinden fuara katılan turizmcilere tanıtıldı.
Uluslararası seyahat acenteleri ve otel temsilcilerinin yoğun ilgi gösterdiği Çukurova standına Birleşik Arap Emirlikleri Başkonsolosu Erdem Ozan, Turizm Bakanlığı Tanıtma Genel Müdürlüğü Yardımcısı Ahmet Temurci, Türkiye Turizm Ataşesi Mustafa Özdemir ziyaret ederek çalışmalar ve bölge hakkında bilgi aldı.
YORUM EKLE