CHP Adana Milletvekili Tümer: “Sorunların Takipçisiyim”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana Milletvekili Zülfikar İnönü Tümer, CHP’li milletvekillerinin Adana ve Adanalı için samimi hizmet derdinde olduğunu belirtti.Milletvekilliği süresince TBMM çalışmaları dışında kalan zamanının tümünü...

Adana 05.08.2015, 10:45
CHP Adana Milletvekili Tümer: “Sorunların Takipçisiyim”
banner230
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana Milletvekili Zülfikar İnönü Tümer, CHP’li milletvekillerinin Adana ve Adanalı için samimi hizmet derdinde olduğunu belirtti.
Milletvekilliği süresince TBMM çalışmaları dışında kalan zamanının tümünü Adana’da geçireceğini, bu süre zarfında vatandaşlarla sık sık bir araya geleceğini belirten Tümer, Akkapı Mahallesi sakinleriyle görüş alışverişinde bulundu.
Akkapı Kültür ve Yardımlaşma Derneği’nde (AKYED) gerçekleşen ziyarette Akkapılılar’ın seçim sürecinde olumlu ve duyarlı birer vatandaş örneği sergilediğini kaydeden Tümer, “Adana ve Türkiye’de gelişen toplumsal olaylara bakış açınız, duyarlı davranışlarınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.
AKYED’in kadın-erkek tüm yaş gruplarına özel düzenlediği kurslarla insanları geleceğe hazırladığını ifade eden Tümer, “Seçim öncesi katıldığım toplantınızda ne kadar aydın bir kesim olduğunuzu gözlemledim. Adana ve Türkiye’nin dertleriyle meşgul olduğunuzu görünce çok mutlu oldum” diye konuştu.
CHP’li milletvekillerinin daha çağdaş, daha aydın bir Türkiye umuduyla çalışma yürüttüğünü vurgulayan Tümer, şunları söyledi:
“Meclisin çalışma günleri dışında hep Adana’da ve tüm vatandaşlarımızın sorunlarının takipçisi olacağım. Parti ayrımı gözetmeksizin diğer milletvekili arkadaşlarımızla görüşmelerim sürüyor. Seçim öncesinde söylediğim gibi Adana için, vatandaşlarımız için samimi hizmet üretme yönünde birlikte hareket etmek gerektiğine inanıyorum.”
Akkapı Mahallesi sakinleri ve AKYED üyeleri ziyareti için Tümer’e teşekkür ederken, tüm milletvekillerinden aynı duyarlılığı beklediklerini belirtti.
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@