Ceykam İş Sahibi Yapıyor

Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, Ceyhan Kariyer Merkezi (CEYKAM) aracılığı ile işsiz vatandaşlara iş bulma noktasında yoğun çaba gösterdiklerini söyledi.Ceyhan Belediyesi Kariyer Merkezi olarak istihdam politikası oluşturulması ve...

Ceykam İş Sahibi Yapıyor
banner230
Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, Ceyhan Kariyer Merkezi (CEYKAM) aracılığı ile işsiz vatandaşlara iş bulma noktasında yoğun çaba gösterdiklerini söyledi.
Ceyhan Belediyesi Kariyer Merkezi olarak istihdam politikası oluşturulması ve işsizliğin önlenmesine yönelik faaliyetlerini sürdürdüklerini ifade eden Öztürk, “Merkezimize yapılan iş başvuruları değerlendirilerek, işsiz vatandaşlarımızı iş sahibi yapma noktasında çalışmalar yapıyoruz. İşsiz vatandaşlarımızın yaptıkları başvuruları kayıt altına alan kariyer merkezimiz, başvuru yapan kişinin niteliklerine göre iş araştırması gerçekleştiriyor. Yapılan araştırmalar sonucunda, eleman arayan kurum ile iş arayanları bir araya getirerek istihdam noktasında önemli bir adım atmış oluyoruz” dedi.
Şu ana kadar 2 binin üzerinde iş arayan vatandaşı işverenle buluşturduklarını kaydeden Öztürk, “Vatandaşlarımızın evlerine ekmek götürecek bir işe başlamaları bizleri çok memnun ediyor. Merkezimiz, görev ve misyonunu yerine getirmeye devam edecektir” diye konuştu.
YORUM EKLE