Çelikcan Adanalıları Mitinge Davet Etti

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nu Coşkuyla Karşılayıp Coşkuyla Uğurlayacaklarını Belirtti.

Çelikcan Adanalıları Mitinge Davet Etti
banner230
Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nu coşkuyla karşılayıp coşkuyla uğurlayacaklarını belirtti.
Kongreden sonra ilk kez Adana’ya gelecek olan Başbakan Davutoğlu’nun 10 Mayıs Pazar günü saat 16.00’da Uğur Mumcu Meydanında yapacağı mitinge Adanalıları davet eden Başkan Çelikcan "7 Haziran’da yapılacak olan seçimlerde partimiz yine zaferle ayrılacak. Önümüzdeki dönemde Adana için çok güzel olumlu şeyler olacaktır" dedi.
AK Parti Hükümeti ile başlayan kalkınma hamlesinin devam edeceğini belirten Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, "AK Parti Hükümeti bütün seçimlerde olduğu gibi 7 Haziran’da yapılacak olan seçimde de zaferle ayrılacaktır. AK Parti güvenin ve istikrarın adı olmuştur. Türkiye 13 yıldan bu yana ekonomide, sağlıkta, eğitimde ve yaşamın her yerinde AK Parti Hükümeti ile çağ atlatmıştır. Gelin bu coşkuya Uğur Mumcu Meydanı’nda hep birlikte katılalım" diye konuştu.
YORUM EKLE