AK Parti’den Teknede Aday Tanıtımı

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti), 25. Dönem Adana Milletvekili Adaylarını Karataş’ta teknede tanıttı.AK Parti Adana İl Başkanlığı, aday tanıtımına Yumurtalık ve Karataş ilçelerinde devam etti. Yumurtalık ilçesindeki aday tanıtımının...

Adana 20.04.2015, 10:36
AK Parti’den Teknede Aday Tanıtımı
banner230
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti), 25. Dönem Adana Milletvekili Adaylarını Karataş’ta teknede tanıttı.
AK Parti Adana İl Başkanlığı, aday tanıtımına Yumurtalık ve Karataş ilçelerinde devam etti. Yumurtalık ilçesindeki aday tanıtımının ardından AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni ile 25’inci Dönem Adana Milletvekili Adayları, sahil köylerini gezerek Karataş ilçesine geçti. Konvoy halinde Karataş ilçesine gelen il başkanı ve milletvekili adaylarını ilçe girişinde çok sayıda partili, davullarla karşıladı.
Karataş’taki aday tanıtımı sahilde yapıldı. AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni, Giritlioğlu Zekeriya Reis adlı balıkçı teknesinin güvertesinden sahilde toplanan kalabalığı selamladı. Sonra da AK Parti 25. Dönem Adana Milletvekili Adaylarını tanıttı.
Teknenin güvertesinde konuşma yapan AK Parti Adana Milletvekili ve 25. Dönem birinci sıra adayı Prof. Dr. Necdet Ünüvar, “Bizler gemideyiz. Aynı gemideyiz. Bakın il başkanımız, belediye başkanlarımız, ilçe başkanlarımız, milletvekili adaylarımız hep aynı gemideyiz. Ama zannetmeyin siz farklı gemidesiniz. Siz de aynı gemidesiniz. Biz 14 yıldır aynı gemide gidiyoruz. Rotamız bir. Bakın değerli kardeşlerim bu gemiyi çok fazla sarsmaya çalıştılar. 14 yıl boyunca darbe yapmak istediler. Şantajla, montajla aleyhimize yayın yaparak bizi götürmeye çalıştılar. Ama Allah’a şükür ki götüremediler. Bizi rotamızdan da çeviremediler. Bizim rotamız bir. Bizim partimizi kuran Reis dimi? Türkiye’nin Reis’i. Bizler de onun tayfasıyız. Dolayısıyla Reis’in kurduğu partinin tayfaları olarak sizin karşınızdayız. Reis şimdi sizin oylarınızla ilk defa halk oyuyla seçilen Cumhurbaşkanı oldu. Başımızın tacı. Devletimizin bir numarası. Ordularımızın başkomutanı. Şimdi Hoca’ya devretti Reis. Hoca aynı rotada gidiyor. Belki tayfalar değişebilir. Reis’in ortaya koyduğu rotanın devamında Hocamız da aynı şekilde götürüyor. Şimdi 7 Haziran’da yeni bir seçim var. Geminin rotasında bir değişiklik yok. Geminin tayfalarında belki bir değişiklik olacak. Ama geminin başında kurucu genel başkanımız Reis’imiz Cumhurbaşkanımız, ama Hocamız geminin rotasını tayin etti, bizim başımıza, rotaya, hedefe doğru gidiyor. O büyük hedefe giderken sizin desteğinize ihtiyacımız var” dedi.
Aday tanıtım toplantısı ve konuşmaların ardından teknelerle deniz turu yapıldı.
Yorumlar (0)
banner287
banner269
Namaz Vakti 13 Aralık 2019
İmsak 06:15
Güneş 07:43
Öğle 12:40
İkindi 15:06
Akşam 17:27
Yatsı 18:50

Gelişmelerden Haberdar Olun

@