Adana’da Judo Kuşak Sınavı

Adana Judo Federasyonu faaliyet programında yer alan “Judo Kuşak Sınavı” Yüreğir Yavuzlar Spor Salonu’nda gerçekleştirildi.Judo Federasyonu İl Temsilcisi Celal Cezayir Çiçek, judo branşında sporcu ve kulüp sayısının sürekli yükseldiğini,...

Adana’da Judo Kuşak Sınavı
banner230
Adana Judo Federasyonu faaliyet programında yer alan “Judo Kuşak Sınavı” Yüreğir Yavuzlar Spor Salonu’nda gerçekleştirildi.
Judo Federasyonu İl Temsilcisi Celal Cezayir Çiçek, judo branşında sporcu ve kulüp sayısının sürekli yükseldiğini, kaliteyi artırmak için yapılan sınava yaklaşık 120 sporcunun katıldığını söyledi.
Sporcuların bir üst terfi etmek için performanslarını sergilediklerini ifade eden Çiçek, “ Sporcularımız öğrenmiş oldukları stilleri burada uygulayarak hünerlerini sergilediler. Komisyon tarafından sınava tabi tutulup başarılı olan sporcular bir üst kuşağa yükseldiler. Judo branşında başarı grafiğini yükseltmek için müsabaka sayısını artıracağız” diye konuştu.
Sınav başkanlığını Çiçek’in yaptığı komisyonun üyeliklerini ise Yusuf Uncular, Erdal Tosun, Yılmaz Yeşilbaş, Murat Karaaslan ile Emine Başdağ yaptı.
Çiçek, tesisin hazırlanması ve diğer konularda kendilerine destek olan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fazlı Bayram Hadi’ye teşekkür etti.
YORUM EKLE