31 Aralık Cuma Show TV, FOX, TV8, Star TV,Kanal D, ATV yayın akışı

31 Aralık 2021 Cuma ekranda ne var?

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 7. Yeni Bölüm Bugün Var mı? 1 Eylül Show TV Yayın Akışı Gelsin Hayat Bildiği Gibi 7. Yeni Bölüm Bugün Var mı? 1 Eylül Show TV Yayın Akışı

Kanal D- Şarkılar Bizi Söyler
STAR TV - İbo SHOW
ATV - Kim Milyoner Olmak İster
SHOW TV - Güldür Güldür Yılbaşı Özel
TV8 - O SES Türkiye Yılbaşı Özel
FOX - Yalancı Sevgilim
TRT 1 - Seksenler Yılbaşı Özel

Şarkılar Bizi Söyler Yılbaşı Özel konuklarıİBO SHOW Yılbaşı Konukları

İbo Show'un 2022 Yılbaşı özel programında ünlüler geçidi var. Bülent Ersoy'un da katılması beklenen gecede Diva'ya orkestradan veto geldi. Bülent Ersoy'un geçtiğimiz aylarda Kıbrıs'ta tutuklanan orkestrasına sahip çıkmaması gündem olmuştu. O ekipten iki kişi İbrahim Tatlıses'in ekibine geçti ve Bülent Ersoy'a rest çekti.

Kim Milyoner Olmak İster Yılbaşı Konukları

Kenan İmirzalıoğlu'nun sunumuyla "Kim Milyoner Olmak İster?" yılbaşı özel bölümüyle Cuma 20.00'de atv'de. Yılbaşı özel konukları arasında Ferman Akgül, Serkan Kaya yer alıyor.

Güldür Güldür Show Yılbaşı Özel Konukları

Güldür Güldür Show, Türkiye’nin en sevilen isimlerinin sürpriz katılımları ile de mest edeceği sımsıcak ve kahkaha dolu bir yılbaşı akşamı yaşatacak. Güldür Güldür Show'un Yılbaşı konukları arasında; Tuncay Şanlı, Ümit Karan, Olcay Şahan, Hami Mandıralı, Buray, Kobra Murat, Kobra İbrahim, Erdal Erzincan ve Emel Sayın yer alıyor.

O Ses Türkiye Yılbaşı Özel Konukları

Ebru Gündeş, Beyazıt Öztürk, Murat Boz ve Oğuzhan Koç’un jüri koltuğunda oturduğu O Ses Türkiye programı her yıl olduğu bu sene de yılbaşı özel programı ile izleyicilerin karşısına çıkacak. Birbirinden ünlü isim sahnede şarkı söylerken keyifli anlar da yaşanacak. Peki O Ses Türkiye Yılbaşı Özel konukları kim oldu? İşte beklenen konuk listesi:

Çağlar Ertuğrul- Deniz Baysal
Fahriye Evcen -Barış Arduç
Pınar Deniz - Kaan Urgancıoğlu,
Müge Anlı
Melis Sezen
Burcu Özberk
İlhan Şen
Eda Ece
Murat Yıldırım
Merve Dizdar

TRT 1'de Seksenler Yılbaşı Özel

TRT 1'de ise popüler dizi Seksenler'in yılbaşı özel bölümüyle ekranlara gelecek. Dizisinin oyuncuları sevilen şarkıları söyleyerek izleyenlere keyifli dakikalar yaşatacak.