30 Mart 2022 ATV yayın akışı

08: 00 01:28:44 Kahvaltı Haberleri

10: 00 Müge Anlı ile Tatlı Sert

13: 00 CANLI İZLE atv Gün Ortası

14: 00 Zahide Yetiş İle Mutfak Bahane

16: 00 Esra Erol'da

19: 00 atv Ana Haber

20: 00 Kuruluş Osman 88.Bölüm

00: 20 El Royal'de Zor Zamanlar - Yabancı Sinema

Gram altın ve çeyrek altın fiyatları bugün ne kadar oldu? 14 Nisan 2023 güncel altın kuru fiyatları Gram altın ve çeyrek altın fiyatları bugün ne kadar oldu? 14 Nisan 2023 güncel altın kuru fiyatları

03: 15 Zahide Yetiş İle Mutfak Bahane

05: 25 İZLE Kuruluş Osman

-115-Müge-Anlı-ile-Tatlı-Sert-18-Mart-2022-Cuma-YouTube

Müge Anlı İle Tatlı Sert hafta içi 10.00'da atv ekranlarında İki haftalık eşini bırakıp kayıplara karışmıştı. 17 yaşındaki genç kız yayının ardından bulundu! 10 gündür haber alınamıyordu, video çekip ailesine gönderdi. Çifte cinayette 7 kişi daha gözaltına alındı. Soruşturma kapsamında yeni operasyon. Cinayet kurbanı çiftin komşuları gözaltında! Cinayetin ardından hastanede yatan kızına gittiler! ''Oğlunun böyle bir şey yapabileceğini düşünmüyor'' Kerim Bekar'ın çocukluk arkadaşının kardeşi konuştu.

821x465-kurulus-osman-1648544380805

Kuruluş Osman 88. Bölümde Neler Olacak? CANLI İZLE

Osman Bey “gayrı hedef İnegöl’dür” Osman Bey, kıyasıya çarpıştığı maskeli düşmanını elinden kaçırır. Buna Barkın sebep olur. Osman Bey Barkın'a karşı nasıl bir tavır alacaktır? Söğüt'teki patlama da ağır yaralanan Şeyh Edebalı ayrıca zehirlenmiştir. Edebalı'yı iyileştirmek için çareler aranmaktadır. Bir yandan da bunu kim yaptı sorusu dolaşır ortalıkta. Bala Hatun Cornelia ve Zehra'yı çağırtır. Usta'nın emriyle Edebalı'yı zehirleyen Cornelia açığa çıkacak mıdır? Edebalı şifasını bulacak mıdır? Karanlık güçlerin yeni hedefi Selcan Hatun Karanlıktaki düşmanlarını açık etmek için Osman Bey, Gündüz Bey ve Ayşe Hatun üzerinden büyük bir oyun kurmuştur. Herkes Turgut Bey ve Kosses'in, Osman Bey'e düşman olduğuna inanmaktadır.

Usta ve Nikola bu düşmanlığı kendi lehine çevirmek için nasıl hamleler yapacaklardır? Bu düşmanlık Barkın'ı hataya sürükleyecek midir? Karanlık güçlerin yeni hedefi Selcan Hatun'dur. Kayı Obasının bacı beyi olan Selcan Hatun şehit mi edilecektir? Osman Bey ve Alpleri İnhisar'a sızıyor Bütün yaşananlara rağmen Osman Bey İnegöl'e giden kapıları tek tek açmakta kararlıdır. Bunun için ilk hedefi İnhisar Kalesi'dir. Osman Bey'in sinsi düşmanı Usta, onun planlarını çözebilecek midir? Turgut Alp, Kosses ve Alpleriyle İnhisar'a sızan Osman Bey İnhisar'ı fethedebilecek midir?

Yapım ve proje tasarımı Mehmet Bozdağ'a ait; yönetmenliğini Ahmet Yılmaz'ın ve başrolünü Osman Bey karakteriyle Burak Özçivit'in üstlendiği 'Kuruluş Osman', atv ekranında çarşamba akşamlarına damga vurmaya devam edecek.