24 saat hava, kara ve deniz ulaşımı durdu... 14 Şubat 2022 Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber Öne Çıkan Haberler yayında hemen izle!

24 saat hava, kara ve deniz ulaşımı durdu... 14 Şubat 2022 Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber Öne Çıkan Haberler yayında hemen izle!

19.00 SELÇUK TEPELİ İLE FOX ANA HABER CANLI

CANLI İZLE

FOX Ana Haber Tekrarı İzle

SELÇUK TEPELİ KİMDİR?

Selçuk Tepeli, 1974 yılında İstanbul ilinin Silivri ilçesinde doğdu. Marmara Üniversitesi Fransızca Kamu Yönetimi Bölümü'nden mezun oldu. Yüksek lisansını da IEP Rennes'de Avrupa Birliği Avrupa'da Sınırlar ve Kamu Hareketleri üzerine yaptı.

Selçuk Tepeli doğum tarihi : 1974

Selçuk Tepeli kaç yaşında : 46 yaşında

Selçuk Tepeli mesleği ne : Haber spikeri, sunucu ve gazeteci

Selçuk Tepeli nereli : İstanbul doğumlu

Selçuk Tepeli hangi kanalda çalışıyor : FOX TV

Gözden kaçırmayın

2022 Kadir Gecesi programı hangi kanalda? İşte televizyonların yayın akışı 2022 Kadir Gecesi programı hangi kanalda? İşte televizyonların yayın akışı

Selçuk Tepeli, 1974 yılında İstanbul ilinin Silivri ilçesinde doğdu. Marmara Üniversitesi Fransızca Kamu Yönetimi Bölümü'nden mezun oldu. Yüksek lisansını da IEP Rennes'de Avrupa Birliği Avrupa'da Sınırlar ve Kamu Hareketleri üzerine yaptı. Medya sektöründe Aktüel ve Newsweek Türkiye dergilerinin yayın yönetmenliğini yaptı. Daha sonra Habertürk TV'de genel yayın yönetmenliği yaptı ayrıca Ceyda Karan'la Eksen adlı programı sundu ve Gün Başlıyor adlı programı da sundu. 2020 yılında ise FOX TV ana Haber'>haber sunucusu Fatih Portakal'ın görevinden ayrılması üzerine yeni sunucu aranmaya başlarken yerine Selçuk Tepeli'nin geldiği duyuruldu ve Habertürk TV'deki görevinden ayrıldı. 7 Eylül 2020'de Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber programını sunmaya başladı. Ayrıca ana haberin içinde kendine ayrılmış Selçuk Tepeli ile Bir Dakika adlı bölümü de sunmaktadır.