13 Mart 2022 günü Atv yayın akışını merak eden televizyon izleyicileri Atv yayın akışı listesini buradan inceleyebilecek. Haftalık, günlük dizi ve yarışma programı takipçileri Atv yayın akışında neler var merak ediliyor. Atv kanalında bugün neler var?

  • 07: 30 İZLE atv'de Hafta Sonu
  • 10: 00 Nihat Hatipoğlu ile Kur'an ve Sünnet
  • 11: 15 Dizi TV
  • 12: 05 Bir Zamanlar Çukurova 127.Bölüm
  • 15: 30 Kardeşlerim 43.Bölüm
  • 19: 00 atv Ana Haber
  • 20: 00 Adı Sevgi 1.Bölüm
  • 22: 00 Adı Sevgi 1.Bölüm
  • 00: 30 Adı Sevgi 1.Bölüm
  • 03: 20 Kuruluş Osman 85.Bölüm

821x465-adi-sevgi-1646998522289

Sadakatsiz 54. bölüm izle tek parça - 30 Mart 2022 Çarşamba Sadakatsiz 54. bölüm izle tek parça - 30 Mart 2022 Çarşamba

Adı Sevgi 1. Bölüm

Mesleğine aşık bir öğretmenin öğrencileri için mücadelesi Elif öğretmen idealist düşünceler içinde Sarpça'ya gelir. Okulda son derece başarılı bir kız olan Zeynep; kınasından kaçmış en sevdiği yere okuluna gelmiştir. Elif, Zeynep'i umutsuzluğun kıyısından alırken, Zeynep'in bölgenin en güçlü ve varlıklı ailesi olan Baykara ailesinin tek oğlu Volkan'la evlenmek zorunda bırakıldığını öğrenir. Volkan ona takıntılı bir aşkla bağlanmıştır.

Elif hemen Zeynep'i himayesine alır ve onu bu durumdan kurtarmak, okula geri döndürmek için harekete geçer. Ancak Volkan da Baykara ailesi de bu evliliğin gerçekleşmesi için inanılmaz büyük ve tehlikeli hamleler yapar. Elif okuldaki ilk dersinde ise öğrencilerinin neredeyse hepsinin gizli ya da açık onun desteğine ihtiyacı olduğunu sezer. Bu sırada bir yanlış anlaşılma sonucu Baykara soyadını taşıyan Emir'le de tanışır. Daha ilk andan kıvılcımlar yaratan bu tanışma, Elif'i Emir'le birlikte Zeynep'i kurtarmak üzere harekete geçirir. Ancak olaylar hiç beklemedikleri biçimde onları bambaşka yerlere savurur…

“Asla Yalnız Yürümeyeceksin”

13 Mart Pazar akşamı saat 20.00'de atv'de ekran yolculuğuna başlayacak olan Adı Sevgi, izleyenleri derinden etkileyecek hikayesi ve usta oyuncu kadrosuyla olduğu kadar müzikleriyle de büyük beğeni toplayacak.

Dizi, ünlü sanatçı Can Bonomo'nun sevilen eseri "Güneş"le başlıyor. Yeni görev yeri Sarpça'ya doğru arabasıyla yola çıkan Elif öğretmen (Gizem Güneş), Bonomo'nun "Güneş" şarkısını dinliyor. Hedeflerini, ideallerini yeni bir kasabada, okulda gerçekleştirme hayalleri kuran Elif öğretmen, şarkının "Sen korkma yeniden doğar güneş" sözlerini tekrar tekrar dinleyerek azmini ve kararlılığını daha yolun başındayken hissettiriyor.

Mesleğine aşık bir öğretmenin öğrencileri için mücadelesi "Adı Sevgi", hayallerinin ve umutlarının peşinden koşan mesleğine aşık genç bir öğretmenin, kararlılık, sevgi ve fedakarlıkla verdiği amansız mücadeleyi, öğrencilerde, ailelerde ve bütün kasabada yarattığı değişimi anlatıyor.

Gerçek yaşamda örneklerine sıkça rastladığımız toplumsal sorunlara vurgu yapan "Adı Sevgi", etkileyici hikayesiyle büyük beğeni toplayacak, kısa sürede izleyicilerin gözdesi olacak.

Yunus Emre Yıldırımer'in başrolü Gizem Güneş ile paylaştığı "Adı Sevgi"nin oyuncu kadrosunda, Fatih Al, Nihan Büyükağaç, Mehtap Bayri, Okday Korunan, Hande Kaptan, Asya Kasap, Mert Doğan, Serpil Gül, İlker Sami Kılıç, Asena Keskinci, Esat Polat Güler, Kürşat Demir, Ece Koroğlu, Cenk Hakan Köksal, Lara Domaç, Sıla Korkmaz, Arzu Güler, Bora Kırkım, Ozan Güçlü, Berfu Öngören ve Bertan Emre Dirikolu yer alıyor.

Yapımcılığını Koliba Film/Ata Türkoğlu, yönetmenliğini Sadullah Celen'in üstlendiği dizinin senaryosunu Filiz Alpgezmen ve Murat Can Tura kaleme aldı. Müzikleri ise Kalan Müzik/Engin Arslan yaptı.