Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Kemal Ay, geçtiğimiz gün “Başkan Ay tamam mı, devam mı diyecek” başlıklı haberimize ilişkin açıklamalarda bulundu.

NEVŞEHİR(MHA) 40 Yıllık değil, 24 yıllık başkanım

Kendisinin Kredi Kefalet Kooperatifinde 40 yıldır değil 24 yıldır, yani 1996 yılından bu yana başkanlık yaptığını belirten Başkan Kemal Ay, Kendisiyle birlikte halen görevi başında bulunan 3 oda başkanının da 24 yıl ya da daha üzerinde süreyle görev yaptığının altını çizdi.

2 Ayda kadar 12 bin krediye imza attım

Peri Kızı Ayşe Paslanmaz Şereflikoçhisar Festivali Şiir Şöleni’ne Katıldı Peri Kızı Ayşe Paslanmaz Şereflikoçhisar Festivali Şiir Şöleni’ne Katıldı

Korona Virüs tedbirleri nedeniyle esnaf ve sanatkarın her daim yanında olmayı sürdürdüğünü ifade eden Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Kemal Ay, “1996 yılından bu yana görev yapıyorum. O günden bu yana imkanlarımız doğrultusunda, şartları uyan tüm esnaf ve sanatkarımızın kredilerimizden yararlanması için elimizden geleni yaptık. Yapmaya da devam ediyoruz. Derdimiz asla koltuk olmadı. Sonra kimse de bizi zorlamayla bu koltuğa, başkanlığa seçmedi. 71 yaşındayım. Ancak özellikle yaşanan bu süreçte esnaf ve sanatkarımızın taleplerine cevap verebilmek için kredi kooperatifi çalışanlarımız da dahil elimizden geleni yapıyor ve fedakarca bir çalışma sergiliyoruz. Bu durumu görmek isteyenlerde var, görmemezlikten gelenler de ne yazık ki. Ancak şunu söylemeliyim ki, biz bu göreve esnaf ve sanatkarımıza, Nevşehir’imize hizmet için talep olduk. Hizmet için de var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Derdimiz asla koltuk değil, hiçbir zaman olmadı da” dedi.