1 Nisan 2022  Cuma günü Kanal7 yayın akışını merak eden televizyon izleyicileri Kanal 7 yayın akışı listesini buradan inceleyebilecek. Haftalık, günlük dizi ve yarışma programı takipçileri Kanal7 yayın akışında neler var merak ediliyor. Kanal 7 kanalında bugün neler var?

06:30 Kanal 7'de Sabah HABER Dizi 'Benim Adım Melek'

07:45 Dizi 'Benim Adım Melek' DİZİ Cuma Sohbetleri

09:50 Cuma Sohbetleri YAŞAM Nermin'in Enfes Mutfağı

12:30 Nermin'in Enfes Mutfağı YAŞAM Dizi

13:30 Dizi "Baş Tacım" DİZİ Dizi 'Can Yoldaşım'

15:30 Dizi 'Can Yoldaşım' DİZİ Kanal 7 Haber Saati

18:00 Kanal 7 Haber Saati HABER Dizi 'Emanet'

19:00 Dizi 'Emanet' DİZİ Dizi

21:20 Dizi "Diriliş Ertuğrul" DİZİ Yabancı Sinema

22:40 Yabancı Sinema "Çağrı" SİNEMA Mustafa Karataş İle Sahur Vakti

Opel, martta hem binek hem de ticari araç modellerinde faizsiz kredi imkanları sunuyor Opel, martta hem binek hem de ticari araç modellerinde faizsiz kredi imkanları sunuyor

02:15 Mustafa Karataş İle Sahur Vakti RAMAZAN Mukabele

05:15 Mukabele RAMAZAN

TIKLA CANLI İZLE

x360

YAMAN’I KARŞISINDA GÖREN SEHER NE YAPACAK?

İzleyicilerin dört gözle beklediği Emanet, ikinci sezon bölümleriyle hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında…

Seher, yaşadığı büyük yıkımdan sonra yeğeni Yusuf’u da alarak her şeyden uzakta iki kişilik bir dünya kurar. Kurduğu bu yeni hayat, Seher’in karşısına yeni insanlar çıkarmış ve geçmişin izlerini silmek için bir fırsat vermiştir.

Abisini korumak için söylediği yalan yüzünden Seher’i ve yeğenini kaybeden, ölüm kalım mücadelesinden çıkan Yaman’ın ilk işi, Seher ve Yusuf’un peşine düşmek olur. Ancak onlara ulaşmak tahmin ettiğinden daha da zor olur. Seher, ardında hiçbir iz bırakmamıştır. Yusuf’la birlikte kurduğu mütevazı hayatına alışmak için büyük çaba harcayan Seher, hiç tahmin etmediği bir anda karşısında Yaman’ı bulur. Bu karşılaşma ikisi için de kolay olmayacaktır. Çünkü aralarındaki aşk ne kadar büyükse onları ayıran yalan da o kadar büyüktür. Aradan geçen onca zamana ve onları ayıran acıya rağmen, Yaman’ı karşısında gören Seher’in kararı ne olacaktır?

Hayatında mesleği dışında hiçbir şeye yer bırakmayan Ali için artık tek amaç suçluları yakalamak ve adalete teslim etmektir. Ekibiyle birlikte giriştikleri bir operasyon karşısına Duygu’yu çıkarır. Sert, kuralcı ve katı biri olan Duygu, bir o kadar da başarılı bir polistir. Amirlerinin emri sonucunda Duygu ile çalışmak zorunda kalan Ali, bu ortaklığın zor günlerin habercisi olduğunun farkındadır. Çatışmalı işbirliği, zamanla birbirlerini tanımaya başlayan Ali ve Duygu’yu farklı bir maceraya sürükler. Duygu’nun gelişi, kendini dünyaya kapatan Ali için yeni bir hikâyenin başlangıcı olacak mı?

Künye:
Yönetmenler: Ayhan Özen, Serkan Mut
Yardımcı Yönetmen: Umut Keten
Görüntü Yönetmeni: Vedat Aydın-Emin Çakır
Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz
Oyuncular: Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Rüzgar Özkan, Melih Özkaya, İpek Arkan, Tolga Pancaroğlu, Ferda Işıl, Fikret Hürkan, Hülya Aydın, Onur Saraçer, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım
Senaryo: Başak Yazı Odası
Yapım: Karamel Yapım Müzik: Minör
Sanat Yönetmeni: Saadet Parlak
Kostüm Sorumlusu: Gerçek Bitmez