Viranşehir’de Rehabilitasyon Merkezi Öğrencileri Milli Eğitim Müdürünü Ziyaret ETİ

Viranşehir ilçesinde Özel Evinim Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Mehmet Erduran, öğretmen ve öğrencileri İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Sağır´ı makamında ziyaret ettiler.Özel Evinim Rehabilitasyon Merkezi öğrencilerini karşılayan İlçe...

Viranşehir’de Rehabilitasyon Merkezi Öğrencileri Milli Eğitim Müdürünü Ziyaret ETİ
banner230
Viranşehir ilçesinde Özel Evinim Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Mehmet Erduran, öğretmen ve öğrencileri İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Sağır´ı makamında ziyaret ettiler.
Özel Evinim Rehabilitasyon Merkezi öğrencilerini karşılayan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Sağır, kendileriyle hatıra fotoğrafı çektirerek öğrenciler ile bir süre sohbet etti. Merkez Müdürü Mehmet Erduran ve öğretmenlerden kurumun çalışmaları, eğitimler ve özel eğitim öğrencileri hakkında detaylı bir bilgi alan Ömer Sağır, özel eğitim öğretmenliğinin sevgi, sabır ve metanet içinde icra edilecek bir meslek olduğunu vurgulayarak, "Her türlü olanakların yerinde kullanılması, hayata daha iyi tutunabilmeleri adına gerekli hizmetlerin yapılması için her zaman gereken önem ve titizlik gösterilmesi gerekmektedir. Müdürlüğümüzce 2014-2015 Eğitim-Öğretim yılında Özel Eğitim öğrencilerine hizmet amacıyla özel eğitim uygulama okulu faaliyete başlamıştır. Özel eğitim öğrencilerimiz taşımalı eğitim kapsamında evlerinden alınarak eğitim gördükleri kurumlara ücretsiz taşındı" dedi.
Özel Evinim Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi yönetici, öğretmen ve öğrencilerin ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Sagır kendilerine teşekkür etti.
YORUM EKLE