Vali Küçük Romanya’daki Türk İşadamlarıyla Buluştu

Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük, bir dizi incelemelerde bulunmak üzere Türkiye’ye gelen Romanya-Türkiye Ticaret Odası yönetimiyle bir araya geldi.Özel bir mekânda heyetle bir araya gelen Vali Küçük, Ticaret Odası yönetimine Şanlıurfa’nın...

Vali Küçük Romanya’daki Türk İşadamlarıyla Buluştu
banner230
Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük, bir dizi incelemelerde bulunmak üzere Türkiye’ye gelen Romanya-Türkiye Ticaret Odası yönetimiyle bir araya geldi.
Özel bir mekânda heyetle bir araya gelen Vali Küçük, Ticaret Odası yönetimine Şanlıurfa’nın potansiyelinden bahsederek, şehrin sanayileşme yolunda önemli adımlar attığını belirtti. 13 bin üyesi bulunan Romanya-Türkiye Ticaret Odası Başkanı Tamer Atalay ise GAP Gazeteciler Birliği tarafından Adıyaman’a ödül almak üzere davet edilmelerinin ardından Şanlıurfa’ya da gelerek fikir alışverişinde bulunmalarının önemli olduğundan bahsetti.
Başkan Atalay, buluşmanın sonunda Vali İzzettin Küçük’ü Romanya’ya davet ettiklerini dile getirdi. Sıcak bir ortamda geçen buluşmanın ardından Vali İzzettin Küçük, misafirleriyle hatıra fotoğrafı çektirdi.
YORUM EKLE