Karaköprü Belediyesi’ne Yeni Hizmet Araçları Alındı

Şanlıurfa Karaköprü İlçe Belediyesi makine parkını güçlendirmek ve halka daha hızlı hizmet sunabilmek amacıyla 6 adet damperli kamyon alımı gerçekleştirdi.Yeni alınan araçlarla ilgili açıklama yapan Karaköprü İlçe Belediye Başkanı...

Karaköprü Belediyesi’ne Yeni Hizmet Araçları Alındı
banner230
Şanlıurfa Karaköprü İlçe Belediyesi makine parkını güçlendirmek ve halka daha hızlı hizmet sunabilmek amacıyla 6 adet damperli kamyon alımı gerçekleştirdi.
Yeni alınan araçlarla ilgili açıklama yapan Karaköprü İlçe Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, "Karaköprü Belediyesinin alanı 1142 Km2’ye çıktı. 86 Kırsal mahalle ilçeye bağlanınca dolayısıyla Kırsal Hizmetler Müdürlüğü, Fen İşleri Müdürlüğü ve Park ve Bahçeler Müdürlüğümüzün çalışma alanları çok genişledi. Bizler de karar organlarımız ile birlikte ve yine Karaköprü Belediyemizin encümenleri ile yapmış olduğumuz değerlendirmede araç parkurumuzu güçlendirmemiz gerektiğini karar verdik. Belediyecilik gerçekten makine kaynağını insan kaynağını ve para kaynağını çok iyi yönetmekten geçiyor. Karaköprü Belediyesi olarak kırsala daha iyi hizmet götürmek etkili ve zamanında bu hizmeti sağlayabilmek için araç alımına karar verdik. Bugün de Karaköprü Belediye Başkanlığı olarak 6 adet kamyonu almış bulunmaktayız. İnşallah Rabbim kaza ve beladan korusun güzel bir şekilde Karaköprü İlçesindeki tüm insanlara tüm mahallelere hizmet etsin" dedi.
YORUM EKLE