Eyyübiye Belediyesi’nden Sosyal Tesis Projesi

Eyyübiye Belediyesi Başkanı Mehmet Ekinci, Osmanlı Mahallesi’nde toplamda 37 bin metre kare alan üzerinde yapımına devam edilen çok amaçlı sosyal tesis projesini yerinde inceledi.Eyyübiye Belediyesi, Osmanlı Mahallesi, Osmanlı Parkı mesire...

Eyyübiye Belediyesi’nden Sosyal Tesis Projesi
banner230
Eyyübiye Belediyesi Başkanı Mehmet Ekinci, Osmanlı Mahallesi’nde toplamda 37 bin metre kare alan üzerinde yapımına devam edilen çok amaçlı sosyal tesis projesini yerinde inceledi.
Eyyübiye Belediyesi, Osmanlı Mahallesi, Osmanlı Parkı mesire alanı içerisinde iş makineleri ile patlama ve kırım yaparak, 37 bin metre karelik bir alan oluşturdu. Osmanlı Mahallesinde, yapılan patlatmalar ve kırımlar sonucu elde edilen hafriyat da kırsal mahallelerde yol yapımı çalışmalarında kullanılıyor. Düz bir alana dönüştürülen dağlık alanda içerisinde kadın kültür merkezi, gençlik merkezi, düğün salonu, 2 sinema salonu, konferans salonu, kapalı yüzme havuzunun olduğu bir kompleks oluşturulacak.
Dolgu çalışmalarının halen devam ettiği bölgede incelemelerde bulunan Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, “Bu projenin temelini 2-3 ay gibi kısa bir sürede atmayı planlıyoruz, önümüzdeki yıl sonuna doğru da, vatandaşlarımızın hizmetine sunmayı planlıyoruz’’ dedi.
YORUM EKLE