Dicle EDAŞ’tan Yoğun ’Bakım’ Çalışması

Dicle EDAŞ arızaların önüne geçmek için bakım ve onarım çalışmalarını il genelinde sürdürmeye devam ediyor.Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş. tarafından yapılan açıklamaya göre, Şanlıurfa’da enerjinin sorunsuz olarak dağıtımı ve...

Dicle EDAŞ’tan Yoğun ’Bakım’ Çalışması
banner230
Dicle EDAŞ arızaların önüne geçmek için bakım ve onarım çalışmalarını il genelinde sürdürmeye devam ediyor.
Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş. tarafından yapılan açıklamaya göre, Şanlıurfa’da enerjinin sorunsuz olarak dağıtımı ve olası arızaların sonucu meydana gelebilecek kesintileri minimize etmek için, planlı periyodik bakım çalışmalarına devam ediyor. Dicle EDAŞ, Şanlıurfa’nın genelinde trafolarda bakım ve onarım çalışmalarına ağırlık verirken, köylerde de programlı periyodik bakım çalışmalarını sürdürüyor.
Dicle EDAŞ Şanlıurfa İl Müdürlüğü arıza-bakım ekibi, arızaları onarmak ve arızanın meydana gelebileceği kısımları sağlamlaştırmak için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Ekipler planlı çalışmalar yanında, görev bölgesindeki enerji dağıtım tesislerine ait talepleri de yerinde inceleyerek, planlı bakım çalışmalarında ise ihbar ve talepleri de değerlendiriyor.
Kesintisiz, kaliteli, güvenilir elektrik kullanımının sağlanması amaçlanan çalışmalarda halkın elektriksiz kalmaması için var gücüyle çalışan Dicle EDAŞ, yeni tesis ve bakım onarım faaliyetlerine de yoğun bir şekilde sürdürüyor. Bakım ve onarım çalışmalarını yapılan iş programı ve bölgesel bakım kapsamında sürdürülürken, 444 8086 nolu Müşteri Hizmetleri hattından gelen ve Çağrı Merkezinde kayıt altına alınan bildirimleri de iş programı kapsamında değerlendirerek arızaları da gideriyor. Yapılan bu çalışmaların tamamlanmasının ardından bölgeye sürekli enerji verilmesi konusunda eksiklerin biraz daha azalması hedefleniyor.
YORUM EKLE

banner274

banner277

banner273