Demirkol, Kreş Temsilcileri İle Bir Araya Geldi

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Murat Demirkol, kreş ve gündüz bakımevi temsilcileri ile bir araya geldi.Valilik toplantı salonunda kreş ve gündüz bakımevi temsilcileri ile bir araya gelen Şanlıurfa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü...

Demirkol, Kreş Temsilcileri İle Bir Araya Geldi
banner230
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Murat Demirkol, kreş ve gündüz bakımevi temsilcileri ile bir araya geldi.
Valilik toplantı salonunda kreş ve gündüz bakımevi temsilcileri ile bir araya gelen Şanlıurfa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Murat Demirkol, kreşlerin çok önemsendiğini, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü olarak kreşlerdeki başarının sevgi ile sağlanan bir dayanışma olduğunu belirtti. Demirkol, kreş temsilcileri bundan sonra en az ayda bir defa bu tür toplantılar yapıp sorunlarını, sıkıntılarını aşmaları konusunda yardımcı olacaklarını söyledi. 30 kreş temsilcisinin katıldığı toplantıya, kreş temsilcileri kayıt esnasında karşılaştığı sorunlar ve nasıl çözüleceği konusunda müdür Demirkol ile bilgi alış verişinde bulunuldu.
Yapılan toplantıya Şanlıurfa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Murat Demirkol, İl Müdür Yardımcısı Hasan Bilici ve kent merkezindeki kreş temsilcileri katıldı.
YORUM EKLE

banner274

banner277

banner273