Öğrenciler Çanakkale’de Duygu Dolu Anlar Yaşadı

Cevizli ve Bergama EBSO Dereköy Ortaokulu öğrencileri, Çanakkale Zaferi’nin 100. yıl etkinliklerine katıldı.Ege Bölgesi Sanayi Odası (EBSO) Cevizli ve Bergama öğrencileri, şehitler diyarı Çanakkale’ye düzenlenen geziyle şehitlikleri gezme...

İZMİR 14.04.2015, 11:42
Öğrenciler Çanakkale’de Duygu Dolu Anlar Yaşadı
banner230
Cevizli ve Bergama EBSO Dereköy Ortaokulu öğrencileri, Çanakkale Zaferi’nin 100. yıl etkinliklerine katıldı.
Ege Bölgesi Sanayi Odası (EBSO) Cevizli ve Bergama öğrencileri, şehitler diyarı Çanakkale’ye düzenlenen geziyle şehitlikleri gezme fırsatı yakaladı. 100. yıl etkinliklerine de katılan öğrenciler, gezide duygu dolu anlar yaşadı. Öğrenciler, ziyaretleri esnasında Çanakkale Şehitler Abidesi önünde de hep birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.
Geziye, EBSO Vakfı Kadınlar Birliği üyeleri, 80 öğrenci ve öğretmenler eşlik etti.
EBSO Yönetim Kurulu Başkanı Ender Yorgancılar, bu yıl Çanakkale Zaferi kutlama etkinliklerinin tüm yıla yayıldığını hatırlatarak, "EBSO olarak geleceğimizin teminatı gençlerimizin, öğrencilerimizin ulusumuzun doğuşunu simgeleyen bu zaferin gerçekleştiği toprakları yerinde görmesini arzu ettik. EBSO camiası olarak Milli Eğitim Bakanlığı ile İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün değerli katkıları sayesinde bu dileğimizi gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bu ziyaretle çocuklarımız, gençlerimiz bugün her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyduğumuz milli birlik ve beraberlik duygusunu yüreğinde hissederek ona sahip çıkacaktır” dedi.
Yorumlar (0)
banner287
banner269
açık
Namaz Vakti 20 Ekim 2019
İmsak 05:26
Güneş 06:48
Öğle 12:31
İkindi 15:35
Akşam 18:05
Yatsı 19:21

Gelişmelerden Haberdar Olun

@