Ödemiş’in Bal Hesapları Baraj Maçına Kaldı

İzmir Süper Amatör Lig Play Off Grubunu Lider Bitiren Ödemiş Belediyespor, Bölgesel Amatör Lig (bal)’e Yükselebilmek İçin Baraj Maçı Oynayacak.

Ödemiş’in Bal Hesapları Baraj Maçına Kaldı
banner230
İzmir Süper Amatör Lig play off grubunu lider bitiren Ödemiş Belediyespor, Bölgesel Amatör Lig (BAL)’e yükselebilmek için baraj maçı oynayacak.
İzmir Süper Amatör Lig play off grup maçlarını tamamlayarak lider bitiren Ödemiş Belediyespor, Bölgesel Amatör Lig (BAL) şansını baraj maçına bıraktı. Haftaya sondan ikinci sırada giren Yeşilova ise, evinde Sarayköyspor’u konuk etti. Kazanıp Isparta DSİ’nin yenilmesini beklemek zorunda olan Yeşilova, ilk yarısı 1-1 biten maçı 3-1 kazandı ve 23 puanla ligi tamamladı. Sahasında şampiyonluğu garantileyen Bodrum’u konuk eden Isparta DSİ de rakibine 2-4 yenildi. Bu sonuçla Isparta DSİ, 22 puanda kaldığı için doğrudan küme düştü. Yeşilova’nın son haftada doğrudan düşmekten kurtulması Ödemiş’in BAL’a doğrudan yükselme şansını da zora soktu. Statüye göre, BAL’da mücadele eden Yeşilova ve İZAKS Gaziemir, çekilecek kura neticesinde Ödemiş Belediyespor veya Çiğli Belediyespor ile eşleşecek. Bu baraj maçlarının galibi gelecek sezon için adını BAL’a yazdıracak.
YORUM EKLE