Emekli-sen Selçuk Temsilciliği Kuruldu

Türkiye Devrimci İşçi Sendikaları Konfederasyonu (DİSK)’na bağlı, Tüm Emekliler Sendikası (Emekli-Sen), İzmir’in Selçuk ilçesinde temsilcilik açtı.Merkezi Ankara olan ve İzmir’in pek çok ilçesinde temsilcilikleri bulunan DİSK’e...

Emekli-sen Selçuk Temsilciliği Kuruldu
banner230
Türkiye Devrimci İşçi Sendikaları Konfederasyonu (DİSK)’na bağlı, Tüm Emekliler Sendikası (Emekli-Sen), İzmir’in Selçuk ilçesinde temsilcilik açtı.
Merkezi Ankara olan ve İzmir’in pek çok ilçesinde temsilcilikleri bulunan DİSK’e bağlı Tüm Emekliler Sendikası (Emekli-Sen), Selçuk ilçesinde de temsilcilik açtı. Sendikanın başkanlık görevine ise, CHP eski İlçe Başkanı İbrahim Adıgüzel getirildi. Emekli vatandaşları sendikaya davet eden Adıgüzel, "Her türlü emekli vatandaşlarımızı sendikamıza bekliyoruz. Sendikamız Avrupa’nın emekliler ve yaşlılar federasyonu olan FERPA üyesidir. Merkezi Ankara’da olan sendikamızın Gaziemir, Buca ve Balçova başta olmak üzere Selçuk’ta da kurulması örgütlenmemizi daha da artıracaktır. Yaşamların en güzel çağlarında çalışan, ülke kalkınmasına katkı koyan ve bugünlere gelinmesinde alın teri ve göz nuru bulunan milyonlarca emekliye değer verilerek, emekliyi bir araya getirerek çok önemli sorunları ve sıkıntılarını siyasi partilere ulaştırmaya amaçlayan güçlü bir örgüt olma yolunda bu temsilciliği üstlenmenin gururunu yaşıyorum" dedi.
YORUM EKLE

banner274

banner277

banner273