Başkan Demirağ, Engelli Vatandaşlarla Kahvaltıda Buluştu

İzmir’in Foça ilçesinde yaşayan engelli vatandaşlar, Foça Belediyesi’nin düzenlediği sabah kahvaltısında bir araya geldi.Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ, ilçede yaşayan engelli vatandaşları kahvaltıda konuk etti. Foça Belediyesi...

Başkan Demirağ, Engelli Vatandaşlarla Kahvaltıda Buluştu
banner230
İzmir’in Foça ilçesinde yaşayan engelli vatandaşlar, Foça Belediyesi’nin düzenlediği sabah kahvaltısında bir araya geldi.
Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ, ilçede yaşayan engelli vatandaşları kahvaltıda konuk etti. Foça Belediyesi Karakum Plajı Tesisi’nde düzenlenen kahvaltıya, Foça Kent Konseyi Başkanı Orhan Gürer, Foça Kent Konseyi Engelli Meclisi Başkanı Sermin, Boccia Kursu Eğitmeni Şebnem Sezer, Pilates Dans Kursu Eğitmeni Gülhan Güzen Tutar ve engelli vatandaşlar katıldı.
Foça Kent Konseyi Başkanı Orhan Gürer, kahvaltı daveti için Başkan Demirağ’a teşekkür etti. Orhan Gürer, "İlçemizde yaşayan engelli vatandaşlarımızın yaşamlarını kolaylaştıran çalışmalar yapan ve her zaman bizlerin yanında olan Foça Belediye Başkanımız sayın Gökhan Demirağ’a çok teşekkür ediyoruz" dedi.
Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ ise, şunları kaydetti:
"Engelli vatandaşlarımızın her zaman yanında olacağız. Foçamızın onlar için daha yaşanılır hale gelmesi için, var gücümüzle çalışacağız."
YORUM EKLE