Uzmanlar Çocuk Suçlarını Konuştu

Küçükçekmece’de düzenlenen ‘Çocuk Suçları’ panelinde uzmanlar, katılımcıları çocukların işlediği suçlarla ilgili bilgilendirdi.Küçükçekmece Kent Konseyi ‘Çocuk Suçları’ Paneli Sefaköy Kültür ve Sanat Merkezi’nde geniş...

İSTANBUL 15.04.2015, 11:15
Uzmanlar Çocuk Suçlarını Konuştu
banner230
Küçükçekmece’de düzenlenen ‘Çocuk Suçları’ panelinde uzmanlar, katılımcıları çocukların işlediği suçlarla ilgili bilgilendirdi.
Küçükçekmece Kent Konseyi ‘Çocuk Suçları’ Paneli Sefaköy Kültür ve Sanat Merkezi’nde geniş bir katılımla gerçekleşti. Küçükçekmece Belediyesi’nin ev sahipliğinde düzenlenen panele Küçükçekmece Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Sibel Güllüçayır, Küçükçekmece İlçe Müftüsü Cemalettin Bal başta olmak üzere Küçükçekmece Kent Konseyi ve Aydın Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Mustafa Aydın ile çok sayıda Küçükçekmeceli vatandaş katıldı.
“ÇOCUĞA SUÇ DEĞİL, OYUN OYNAMAK YAKIŞIR”
İstiklal Marşı ve saygı duruşunun ardından söz alan Sibel Güllüçayır, “Çocukla suç yan yana olmamalı. Çocuğa suç yakışmıyor. Onlara mutlu olmak, oyun oynamak yakışıyor” diye konuştu. Cemalettin Bal ise Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz’e ve Küçükçekmece Kent Konseyi’ne teşekkür ederek, “Bu ülkenin geleceği gençler. Gençlerin burada olması bir fırsattır” dedi.
“YAPILAN YANLIŞ HAYAT KARNESİNDEN SİLİNMİYOR”
Aydın Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Mustafa Aydın ise, “Hangi yaşta her ne yaparsanız yapın bir hatalı davranış ilerleyen yaşlarda sizlerin karşısına çıkacaktır. Yapılan her yanlış hayat karnenizde duruyor, silinmiyor. Bunu unutmayın” diyerek gençleri dikkatli davranmaları konusunda uyardı.
Programda ayrıca, Psikolog Yrd. Doç. Dr. Güliz Kalburan, Ceza ve Ceza Muhakemesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Ali Hakan Evik, Küçükçekmece Çocuk Şube Birim Amiri ve Komiser Yardımcısı Uğur Özçelik, Küçükçekmece Çocuk Şube Emniyet Amiri Özlem Temür birer konuşma yaparak, çocuk suçları konusunda katılımcıları bilgilendirdi.
Yorumlar (0)
banner287
banner269
açık
Namaz Vakti 14 Ekim 2019
İmsak 05:20
Güneş 06:42
Öğle 12:32
İkindi 15:41
Akşam 18:13
Yatsı 19:29

Gelişmelerden Haberdar Olun

@