Danıştay Başkanı Zerrin Güngör’den Başkan Aydın’a Özel Teşekkür

Eyüplü gençlerin ’Balkan Gezileri’ sırasında karşılaştığı Danıştay Başkanı Zerrin Güngör, düzenlenen geziden dolayı Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın’a resmi teşekkür yazısını göndereceğini söyledi.Eyüp Belediye Başkanı...

İSTANBUL 05.08.2015, 09:56
Danıştay Başkanı Zerrin Güngör’den Başkan Aydın’a Özel Teşekkür
banner230
Eyüplü gençlerin ’Balkan Gezileri’ sırasında karşılaştığı Danıştay Başkanı Zerrin Güngör, düzenlenen geziden dolayı Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın’a resmi teşekkür yazısını göndereceğini söyledi.
Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın’ın başarılı öğrenciler için özel olarak düzenlediği etkinliklerden biri olan Balkanlar turu devam ediyor. Liseli öğrenciler Bosna Hersek’in ardından, Karadağ ve Makedonya’yı gezdiler. Makedonya turu sırasında Mustafa Kemal Atatürk’ün 2 yıl öğrenim gördüğü Manastır Askeri Lisesi’ni ziyaret eden öğrenciler burada bir sürprizle karşılaştı. Çeşitli temaslarda ve ziyaretlerde bulunmak amacıyla Manastır’da bulunan Danıştay Başkanı Zerrin Güngör burada Eyüplü öğrencileri yalnız bırakmadı.
DANIŞTAY BAŞKANI’NDAN REMZİ AYDIN’A TEŞEKKÜR
Öğrencilerle uzun süre sohbet eden ve artık bir müze olan askeri liseyi öğrencilerle birlikte gezen Danıştay Başkanı Zerrin Güngör, Başkan Remzi Aydın’ın bu çalışmasını büyük bir takdirle karşıladığı söyledi. Gezinin Balkanlardaki Türk ve İslam medeniyeti ile ecdat yadigarı eserlerin ve şehirlerin öğrenilmesi açısından gençlere büyük katkı sağladığını belirten Danıştay Başkanı Zerrin Güngör, Başkan Remzi Aydın’a özel teşekkürlerini iletti. Danıştay Başkanı, Türkiye’ye dönüşünde de konu ile ilgili olarak Başkan Aydın’a resmi bir teşekkür yazısı göndereceğini ifade etti. Gün boyunca Eyüplü lise öğrencileri ile birlikte olan Danıştay Başkanı Zerrin Güngör, sosyal belediyeciliğin en güzel örneklerini vatandaşlarla buluşturan Eyüp Belediyesi’nin diğer belediyelere de bu konuda örnek olduğunu belirtti.
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@