Beylikdüzülüler Sıra Gecesinde Türkülerle Coştu

Sıra gecelerinin günümüz temsilcisi Beylikdüzülü sanatçı Zekeriya Ünlü, dinleyiciyle buluştu. Ekibiyle birlikte Beylikdüzü Kültür Merkezi’nde sazlı sözlü unutulmaz bir sıra gecesi yaşatan Ünlü, halaylara da eşlik etti.Sanatçı Zekeriya...

Beylikdüzülüler Sıra Gecesinde Türkülerle Coştu
banner230
Sıra gecelerinin günümüz temsilcisi Beylikdüzülü sanatçı Zekeriya Ünlü, dinleyiciyle buluştu. Ekibiyle birlikte Beylikdüzü Kültür Merkezi’nde sazlı sözlü unutulmaz bir sıra gecesi yaşatan Ünlü, halaylara da eşlik etti.
Sanatçı Zekeriya Ünlü, muhteşem bir sıra gecesiyle Beylikdüzü Kültür Merkezi’nde vatandaşlarla buluştu. Sıra gecesinin ses, saz, söz üzerine bir meclis olduğunu belirten Ünlü, Arkadaşlık, dostluk ve halk mektebidir” dedi. Ünlü, ekibiyle birlikte her yöreden türküyü seslendirdi. Dans ve davul gösterilerinin peş peşe yapıldığı konserde vatandaşlar da sahneye çıkarak halay çekip, alkışlarla parçalara eşlik etti.
Esmersen Güzelsin, Arabım Fellahi, Nemrut’un Kızı, Sallasana Mendilini, Pala Remzi, Kaldım Duman İçi Dağlarda, Gezme Ceylan Bu Dağlarda gibi türkülerle hem duygusal anlar yaşayan hem de eğlenen konuklar, memnuniyetlerini Ünlü’yü ve ekibini uzun süre alkışlayarak gösterdiler. Vatandaşın yoğun ilgisine teşekkür olarak konseri bitirdikten sonra bir parça daha söyleyen ekip, geceyi hep bir ağızdan söylenen türkülerle sonlandırdı.
Konser sonunda sanatçıya ve ekibine teşekkür eden Beylikdüzü Belediye Başkan Danışmanı Erhan Bayladı, “Beylikdüzü’nde Zekeriya Ünlü gibi çok değerli sanatçılarımız var. Sadece kendi ilçemizdeki sanatçıları ağırlasak birkaç yıl program yapabiliriz. Sizlerle olmaktan da çok mutlu olduk” dedi.
YORUM EKLE