’Benim Karem’ Fotoğraf Yarışması Başlıyor

Eyüp Belediyesi, kültür gezilerinde en güzel kareyi çeken vatandaşları ’Benim Karem’ fotoğraf yarışması ile ödüllendiriyor.Eyüp Belediyesi tarafından düzenlenen Konya Vuslat Yolculuğu, Çanakkale, Edirne ve Bursa’dan kültür gezilerinden...

’Benim Karem’ Fotoğraf Yarışması Başlıyor
banner230
Eyüp Belediyesi, kültür gezilerinde en güzel kareyi çeken vatandaşları ’Benim Karem’ fotoğraf yarışması ile ödüllendiriyor.
Eyüp Belediyesi tarafından düzenlenen Konya Vuslat Yolculuğu, Çanakkale, Edirne ve Bursa’dan kültür gezilerinden vatandaşlar büyük memnuniyetle ayrılıyor. Yapılan organizasyonda, personelin güler yüzlü ve yardımsever oluşunun yanı sıra ikram ve yemeklerden de oldukça memnun kalan Eyüplüler, kendi çektikleri fotoğraflarla ’Benim Karem’ fotoğraf yarışmasına katılabilecek. Vatandaşlar, gidilen şehirlerde kendi fotoğraf makineleri ya da cep telefonları ile çektikleri fotoğrafları Eyüp Belediyesi’ne ulaştıracaklar. Ön elemeden sonra finale kalan fotoğraflar www.eyup.bel.tr sitesi aracılığıyla duyurulacak. Yarışmada dereceye girenleri Eyüp Belediyesi tarafından önemli isimlerden oluşturulacak jüri belirleyecek. Finalde dereceye girenlere de çeşitli hediyeler verilecek.
YORUM EKLE