Sungurlu’nun Sesi 46 Yaşında

Sungurlu'nun Sesi Gazetesi İmtiyaz Sahibi Muammer Özel

Çorum 30.07.2015, 16:01
Sungurlu’nun Sesi 46 Yaşında
banner230
Çorum’un Sungurlu ilçesinde haftalık olarak yayınlanan Sungurlu’nun Sesi Gazetesi 46. yayın yılına girdi.
Sungurlu’nun Sesi Gazetesi’nin imtiyaz sahibi Muammer Özel, Sungurlu’nun Sesi Gazetesi’nin 46. yılını kutlamanın gurur ve mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.
Yerel gazete çıkarmanın zorluğuna işaret eden Özel, “46 yıl önce kurulan ve bugünlere gelen gazetemiz, okuyucularımızla olan sevgi bağı ile güçlendi. Bizler toplumun gözü, kulağıyız. Her zaman vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.
Özel, “Gelişen teknoloji ile birlikte bireylerin haber alma özgürlükleri genişlemektedir. Bütün bu gelişmelere rağmen gazetelerin hayatımızdaki rolü hiçbir zaman değişmemektedir. Birçok alanda hizmet eden gazetemiz, yerel medyamıza sahip olduğu yayın anlayışı, tarafsız ve ilkeli basın duruşu ile örnek teşkil etmektedir. Gazetemiz dün olduğu gibi bugün de Atatürk ilke ve inkılaplarından taviz vermeden, sorumlu gazetecilik ilkesi ile Sungurlu’da okuyucunun gözü kulağı olmaya devam edecektir” ifadelerini kullandı.
Özel ayrıca, “www.sungurlununsesi.net isimli sürekli güncel tutulan internet adresi ile de gazetemiz, Sungurlu’nun dışında yaşayan hemşerilerimize sıcak gelişmeleri aktarıyor” şeklinde konuştu.
Özel, kuruluş yıldönümü nedeniyle kendilerini kutlayan okuyucularına, bürokratlara, siyasilere ve çalışanlarına, bu mutlu gününde kendilerini yalnız bırakmayan dostlarına teşekkür etti.
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@