Sungurlu OSB’ye 2 Fabrika Kuruluyor

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’in Bursa ziyaretleri meyvelerini vermeye başladı.TURAB Sağlık Kozmetik San.Tic. Ltd. Şti. ve Metal Artıkları Ayrıştıran Katı Atık Fabrikaları kurulmak üzere firmalar iki şer adet olmak üzere...

Sungurlu OSB’ye 2 Fabrika Kuruluyor
banner230
Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’in Bursa ziyaretleri meyvelerini vermeye başladı.
TURAB Sağlık Kozmetik San.Tic. Ltd. Şti. ve Metal Artıkları Ayrıştıran Katı Atık Fabrikaları kurulmak üzere firmalar iki şer adet olmak üzere toplam dört adet arsa tahsisi yaptırdı.
Bursa’dan gelen iki yatırımcı Sungurlu Organize Sanayi (OSB)’den ikişer adet arsa tahsisi yaptırdılar. Bursa’dan gelen işadamlarını Belediye Başkanı Abdulakadir Şahiner makamında kabul etti.
Bursalı işadamlarıyla birlikte olmaktan mutluluk duyduğunu söyleyen Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, “Bursa’da sizlerle görüştüğümde, Sungurlu Belediyesi olarak ilçemize gelen yatırımcının her yönüyle yanında olacağız. İnşaatın iki katına çıkan alt yapı hafriyat gibi konularda ücretsiz olarak Belediyemizin araç ve gereçlerini seferber edeceğiz demiştim. Bu sözümüzün arkasındayız. Belediye olarak her zaman yanındayız. Bizleri kırmayarak, Sungurlumuza gelerek ikişer adet arsa tahsis etmeniz bizleri memnun etti. İnşallah sizinle birlikte başka yatırımcıları da bekliyoruz” dedi.
Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Alaattin Akel ile birlikte Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner ile makamında görüşen firma sahipleri Sungurlu’ya yatırım yapmamızın ilk nedeni siz kıymetli başkanın Bursa’ya gelerek bizleri etkilemesi oldu. Bizler de Sungurlu’ya gelerek fabrika kurmaya karar verdik. Arsalarımızın tahsisini yaptık. En kısa zamanda inşaatlarımıza başlayacağız” şeklinde konuştular.
Sungurlu OSB’den Türkiye’nin her bölgesine kolayca ulaşımın olduğunu belirten Başkan Şahiner, “Tekrar söylüyorum, sizleri OSB’mizde görmek bizleri mutlu ediyor. Bilmenizi isterim belediye olarak biz sizlerin emrindeyiz. Ulaşım konusunda Türkiye’nin her bölgesine rahatça ulaşım olan bir bölge burası. Sizlerle bir araya gelmekten mutluluk duydum” ifadelerini kullandı.
YORUM EKLE

banner274

banner277

banner273