Sungurlu Belediyesi Parklara Oyun Grubu Kuruyor

Sungurlu Belediyesi, ilçede bulunan parklara yeni oyun aletleri ile oturma bankları yapmaya devam ediyor.Hacettepe Mahallesi Yesevi Caddesinde bulunan parkta çocuklarımızın gönül rahatlığıyla oynayabileceği yeni oyun grubu ile ailelerin hoşça...

Sungurlu Belediyesi Parklara Oyun Grubu Kuruyor
banner230
Sungurlu Belediyesi, ilçede bulunan parklara yeni oyun aletleri ile oturma bankları yapmaya devam ediyor.
Hacettepe Mahallesi Yesevi Caddesinde bulunan parkta çocuklarımızın gönül rahatlığıyla oynayabileceği yeni oyun grubu ile ailelerin hoşça vakit geçirebileceği oturma alanı yapılarak halkın hizmetine sunuldu.
Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, "Bu bölgedeki çocukların diğer parklarda bulunan oyun aletlerinden uzak kalmalarından dolayı ya aileleri onları göndermeye tereddüt ediyor, yada çocuklar ailelerinden gizli gidiyordu. Halkın ihtiyacı, ilçemizin güzelliği ve düzeni için elimizden gelenin fazlasını imkanlarımız dahilinde yapmaya çalışıyoruz. Çocukları sevindirmek bizleri mutlu ediyor" dedi.
Bu çalışmaların ilçe genelinde devam edecektir diyen Başkan Şahiner, "Halkımıza layık olanın en iyisini projelerimiz ve planlarımız dahilinde gerçekleştirmekteyiz’ şeklinde konuştu.
YORUM EKLE