Kurumlar Arası Voleybol Turnuvası Tamamlandı

Sungurlu Kaymakamlığı tarafından bu yıl 2. düzenlenen Kurumlar Arası Voleybol Turnuvası’nın final maçında YEDAŞ Sungurlu İşletme ile Sungurluspor karşı karşıya geldi. YEDAŞ, rakibini 3-2 yenerek turnuvayı geçen sene olduğu gibi bu...

Kurumlar Arası Voleybol Turnuvası Tamamlandı
banner230
Sungurlu Kaymakamlığı tarafından bu yıl 2. düzenlenen Kurumlar Arası Voleybol Turnuvası’nın final maçında YEDAŞ Sungurlu İşletme ile Sungurluspor karşı karşıya geldi. YEDAŞ, rakibini 3-2 yenerek turnuvayı geçen sene olduğu gibi bu yılda şampiyon tamamladı.
Sungurlu Kaymakamlığı ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından düzenlenen Kurumlar Arası Voleybol Turnuvası şampiyonu YEDAŞ Sungurlu İşletme Şefliği oldu. Turnuvayı şampiyon olarak tamamlayan YEDAŞ, final maçında Sungurluspor ile karşı karşıya geldi. Oldukça çekişmeli geçen final maçında YEDAŞ, Sungurluspor’u 3-2 yenerek şampiyon oldu. Turnuvanın üçüncülük maçında ise Halk Eğitim Spor ile Atatürk Ortaokulu karşı karşıya geldi. Halk Eğitim Spor Atatürk Ortaokulu’nu 3-2 yenerek üçüncü olurken, turnuvanın en centilmen takımı ise Sungurlu Devlet Hastanesi oldu.
ŞAMPİYONLUK KUPASINI KAYMAKAM’DAN ALDILAR
Mahmut Atalay Spor Salonu’nda düzenlenen final müsabakalarını İlçe Kaymakamı Osman Beyazyıldız, Garnizon Komutanı Jandarma Yüzbaşı Necip Sirkeci, Emniyet Müdürü Adem Kaynak, Mal Müdürü Türkay Odabaşı, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Nurettin Tanlası ve çok sayıda vatandaş izledi. Oynanan turnuvada dereceye giren takımların kupalarını İlçe Kaymakamı Osman Beyazyıldız ve diğer protokol üyeleri tarafından verildi.
YORUM EKLE