İlkokul Öğrencilerden Kutlu Doğum Etkinliği

Çorum’un Kargı ilçesinde, Atatürk ilkokulu öğrencileri tarafından Kutlu Doğum Haftası münasebetiyle etkinlik düzenlendi.Kültür Sitesinde düzenlenen etkinliğe çok sayıda davetli katıldı. Okul müdürü Murat Çelik gecenin açılışında...

İlkokul Öğrencilerden Kutlu Doğum Etkinliği
banner230
Çorum’un Kargı ilçesinde, Atatürk ilkokulu öğrencileri tarafından Kutlu Doğum Haftası münasebetiyle etkinlik düzenlendi.
Kültür Sitesinde düzenlenen etkinliğe çok sayıda davetli katıldı. Okul müdürü Murat Çelik gecenin açılışında yaptığı konuşmada, Kutlu Doğum Haftasını anmak ve önemini belirtmek için geceyi düzenlediklerini belirterek öğrencilerin aylarca bu gösteri için hazırlandıklarını söyledi.
Çelik, "Peygamber efendimizin kutlu doğumunun hayırlara vesile olmasını diliyor, geceye katılan tüm izleyicilerimize teşekkür ediyorum’’ dedi.
Gecede tiyatro ve semazen gösterilerini sergileyen öğrenciler, Peygamber efendimiz için dualar okudular. Kargı Müftülüğüne bağlı din görevlileri ve Atatürk ilkokulu öğretmenlerinin de katıldığı musiki korosuna Tosya Musiki Cemiyeti’de eşlik etti.
Gecenin sonunda okul müdürü Murat Çelik tarafından emeği geçenlere teşekkür plaketi verildi.
YORUM EKLE