İç Anadolu Belediyeler Birliği Yönetimi Sungurlu’da

İç Anadolu Belediyeler Birliği (İABB) yönetimi çeşitli ziyaretlerde bulunmak üzere Çorum’un Sungurlu ilçesine geldi.İABB Başkanı Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, encümen üyeleri Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Delice...

İç Anadolu Belediyeler Birliği Yönetimi Sungurlu’da
banner230
İç Anadolu Belediyeler Birliği (İABB) yönetimi çeşitli ziyaretlerde bulunmak üzere Çorum’un Sungurlu ilçesine geldi.
İABB Başkanı Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, encümen üyeleri Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Delice Belediye Başkanı Turgut Özdem, Gümüşhacıköy Belediye Başkanı Zehra Özyol ve Birlik Genel Sekreteri Salim Çoruk’un da içinde bulunduğu heyet öğle saatlerinde ilçeye geldi. İlk olarak Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İlçe Başkanlığını ziyaret eden heyet daha sonra Sungurlu Belediyesini ziyaret etti.
Heyeti Belediye binası önünde Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, Belediye başkan yardımcıları ve meclis üyeleri karşıladı.
Ziyarette İABB Başkanı Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar Birliğin hizmetleri hakkında bilgi verdi. Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner birliğin çalışmalarını ve faaliyetlerini yakından takip ettiğini söyledi.
Belediye ziyaretinden sonra heyet Birliğin Temmuz ayı Encümen toplantısını gerçekleştirmek üzere Oğuzlar ilçesine hareket etti.
YORUM EKLE