Başkan Şahiner’den Hasta Ziyareti

Çorum’un Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner Sungurlu Devlet Hastanesini ziyaret ederek hasta ve hasta yakınlarına geçmiş olsun temennisinde bulundu.Hastalarla bir süre sohbet eden Belediye Başkanı Şahiner’e hastalar ve hasta yakınları...

Başkan Şahiner’den Hasta Ziyareti
banner230
Çorum’un Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner Sungurlu Devlet Hastanesini ziyaret ederek hasta ve hasta yakınlarına geçmiş olsun temennisinde bulundu.
Hastalarla bir süre sohbet eden Belediye Başkanı Şahiner’e hastalar ve hasta yakınları ziyaretinden dolayı teşekkür ederek duydukları memnuniyeti dile getirdiler.
Her zaman olduğu gibi vatandaşımızın yanındayız diyen Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, “Hastalık ve sağlık insan için. Allah her şeyin hayırlısını versin. Hastanemizde tedavi gören tüm hemşerilerimize geçmiş olsun diyor, Allah’tan acil şifalar diliyorum” dedi.
Hasta ve yakınlarına moral ve motivasyon vermek için ziyaretlerimizi gerçekleştirdik diyen Başkan Şahiner, “Her zaman olduğu gibi biz hemşehrilerimizin yanındayız. Görev yapılması gerekiyorsa, en başta insan sağlığı için, insan refahı ve huzuru ön planda tutularak yapılmalıdır. İhtiyaç duyulduğunda insanımızın iyi gününde ya da kötü gününde yanında olabilmenin gerekli olduğunu düşünüyorum. Bu duygu ve düşüncelerle hasta olan kardeşlerimize Allah’tan acil şifa yakınlarına da sabır ve kolaylıklar diliyorum" şeklinde konuştu.
YORUM EKLE