banner271

Başkan Eyvaz’dan Başarılı Sporcu’ya Ödül

Çorum’un Alaca Belediye Başkanı Muhammed Esat Eyvaz, Türkiye Mauy Thai Şampiyonası Gençler kategorisinde Türkiye şampiyonu olan Alaca Belediyespor Kulübü sporcusu Leyla Lamia Avri’yi ödüllendirdi.Belediyespor Antrenörü Emrah Yılmaz, sporcu...

Başkan Eyvaz’dan Başarılı Sporcu’ya Ödül
banner230
Çorum’un Alaca Belediye Başkanı Muhammed Esat Eyvaz, Türkiye Mauy Thai Şampiyonası Gençler kategorisinde Türkiye şampiyonu olan Alaca Belediyespor Kulübü sporcusu Leyla Lamia Avri’yi ödüllendirdi.
Belediyespor Antrenörü Emrah Yılmaz, sporcu Leyla Lamia Avri, Belediye Başkanı Muhammet Eyvaz’ı makamında ziyaret etti. Belediye Başkanı Muhammet Eyvaz ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederken, Lamia’nın başarısının tüm Alaca halkı adına kendilerini mutlu ettiğini belirtti.
Belediye olarak spora ve sporculara her zaman destek verdiklerini aktaran Eyvaz, “Lamia kızımız Adana’da önemli bir başarıya imza attı ve Türkiye Şampiyonu oldu. Onun bu başarısı diğer öğrenci ve sporculara da örnek olacaktır. Judo ve Muay Thai dalında daha öncede alınan önemli başarılar var. Bu başarıların alınmasında emekleri olan antrenörleri de kutluyorum” dedi.
Başkan Eyvaz daha sonra, Avri’ye altın hediye ederken, Belediye Başkan Yardımcısı Yusuf Büküş ise antrenör Emrah Yılmaz’a plaket verdi.
YORUM EKLE