MHP Seçim Çalıştayı Düzenleyecek

Milliyetçi Hareket Partisi Çanakkale İl Teşkilatı, 7 Haziran Seçimlerine Yönelik Çalişmalarina, İl Ve İlçe Teşkilatlarının Katılacağı Seçim Çaliştayiyla Başlayacak.

ÇANAKKALE 14.04.2015, 16:39
MHP Seçim Çalıştayı Düzenleyecek
banner230
Milliyetçi Hareket partisi Çanakkale İl teşkilatı, 7 Haziran seçimlerine yönelik çalışmalarına, il ve ilçe teşkilatlarının katılacağı seçim çalıştayıyla başlayacak.
MHP Çanakkale İl Başkanı İsmet Balkan, seçim çalışmalarını büyük bir şevk ve gayretle sürdürdüklerini söyledi. Her milletin özgür iradesi ile belirlediği bir sistem dahilinde yönetilmesi gerektiğini söyleyen Balkan, “Türk Milleti de var olma, yok olma mücadelesini verdiği Çanakkale Savaşları ve Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının öncülüğünde kazanılan kurtuluş savaşı sonucu, benimsediği Cumhuriyet ve Demokrasi anlayışı ile yönetilmeyi tercih etmiş ve bugüne kadar varlığını tüm dış müdahalelere rağmen bu stratejik coğrafyada korumayı başarmıştır. AK Parti iktidarı, özellikle son dönemlerde Demokratik sistemimizden faydalanarak güç kazanmış, fakat Cumhuriyetimizin ve Demokrasimizin karşısında bir anlayış sergileyerek, sahip olduğumuz Tarafsız ve Özgür Basın Sistemi, Tarafsız Adalet Sistemi, Milli Eğitim Sistemi, çarpıtılmamış İnanç anlayışı ve Eşit gelir dağılımı gibi tüm değerlerimizi yok etmeye yönelik bir politika sergilemektedir. Son olarak dikta rejimini rahat uygulayabileceği Başkanlık sistemini getirerek, hak ve hukuk tanımaz yönetimini Milletimize kabul ettirmeye çabalamaktadır” dedi.
Tüm Çanakkalelileri, MHP’ye oy vermeye davet eden Balkan, “Milliyetçi Hareket Partisi olarak, Demokratik yollardan AK Partinin ortaya koyduğu bu çarpık düzene ve varlıklarını sürdürmek için her yol mubahtır anlayışına, sizlerle birlikte son vermek mecburiyetindeyiz. Bölünme taraftarlarını fazlası ile içine alan ve kendini içinden çıkılmaz bir duruma sürükleyen, Ana Muhalefet partisi maalesef güven vermemektedir. Cumhuriyetimizin ve Demokratik sistemimizin en güçlü koruyucusu Dürüst, Cesur ve Samimi siyasi anlayışı ile Genel Başkanımız Sn. Dr. Devlet Bahçeli liderliğinde Milliyetçi Hareket Partisidir. Sizleri Çanakkale İl Başkanı olarak, 2015 Genel seçimlerinde partimize oy vermeye davet ediyorum. Öne çıkarttığımız Milletvekili adaylarımız; İ. Kürşat Tuna, Enver Koç, Dr. Serdar Can ve Günay Uçar sizlerin arasından çıkan, çok değerli, ‘Önce Ülkem ve Milletim, sonra partim’ diyen, dava adamlarımızdır. Adaylarımızı yakından tanıdığınızda sizleri ve Çanakkale’mizi Türkiye Büyük Millet Meclisinde en iyi temsil edebilecek nitelik ve kabiliyete sahip olduklarını göreceksiniz” dedi.
Yorumlar (0)
banner287
banner269
18°
açık
Namaz Vakti 12 Kasım 2019
İmsak 05:49
Güneş 07:13
Öğle 12:30
İkindi 15:13
Akşam 17:37
Yatsı 18:57

Gelişmelerden Haberdar Olun

@