Kürşat Tuna’dan Cuma Pazarına Ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), Çanakkale 1’nci sıra Milletvekili adayı İbrahim Kürşat Tuna, Cuma pazarında esnafı ziyaret etti. Tuna’ya Pazar gezisi sırasında vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.MHP Çanakkale Milletvekili adayı Kürşat...

Kürşat Tuna’dan Cuma Pazarına Ziyaret
banner230
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), Çanakkale 1’nci sıra Milletvekili adayı İbrahim Kürşat Tuna, Cuma pazarında esnafı ziyaret etti. Tuna’ya Pazar gezisi sırasında vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.
MHP Çanakkale Milletvekili adayı Kürşat Tuna, seçim çalışmalarını sürdürüyor. Bir hafta önce 16 yıl önce vefat eden babası Kemalettin Tuna’nın mezarını ziyaret edip, seçim startını veren Milletvekili adayı Kürşat Tuna’nın ikinci durağı ise Cuma pazarı oldu. Cuma pazarında esnaflarla bir araya gelen Milletvekili adayı Tuna, tek tek esnafların elini sıkarak sıkıntılarını dinledi. Esnaf ziyareti sırasında pazarda alış veriş yapan vatandaşlar da MHP Milletvekili adayı Kürşat Tuna’ya büyük ilgi göstererek, bağrına bastı. Esnafların yanı sıra alış veriş yapan vatandaşların da sıkıntılarını dinleyen Milletvekili adayı İbrahim Tuna, esnaf çocuğu olarak sonuna kadar esnafların ve vatandaşların da yanında olacağını söyledi.
‘ESNAFIN SORUNLARINI ÇÖZECEK PARTİ MHP’DİR’
Çanakkale’de esnafların sıkıntılarının her daim bildiğini söyleyen MHP Çanakkale Milletvekili adayı Kürşat Tuna, esnafların ve vatandaşların sorununu ortadan kaldıracak tek partinin MHP olduğunu işaret etti. Tuna, “Bugün teşkilatımızla birlikte Çanakkale’mizin Cuma pazarını ziyaret ettik. Hem esnaflarımızla, hasbıhal ettik, hem pazara gelen annelerimizle, kardeşlerimizle, ağabeylerimizle bir araya geldik. Gerçekten bize karşı bu ilgisi, bu samimiyeti biz çok mutlu etti. Milliyetçi Hareket Partisine karşı halkın teveccühü çok çok farklı. Bizler biliyoruz ki, şu an halkın umudu Milliyetçi Hareket Partisi. Şehrin ekonomisi işte burada atıyor. İnsanlarımız hep şunu söylediler; ‘Aman evladım, siz geldiğinizde sakın zam yapmayın. Torbalarımız daha da azalmasın. Sıkıntı yaşamayalım.’ İnsanlarımız şu an ekonomik anlamda çok büyük sıkıntı içerisinde. Bunun farkındayız. Çünkü girdiler, tarım girdileri çiftçilerimizin belini büküyor. Bu da son tüketiciye pazarlarda yansıyor. Elimizden geldiğince hem tarım girdilerini aşağıya çekebilmek anlamında, hem pazarcı esnafının sıkıntılarını giderebilmek anlamında, hem de tüketicimizin, kendi insanımızın pazardan daha düşük fiyata daha kaliteli mal alabilmesini sağlayabilmek anlamında sonuna kadar mücadele edeceğiz. Elimizden geleni yapacağız. Çünkü biz halkız. Halkın içinden geliyoruz. Her türlü isteklerinin de sonuna kadar temsilcisi olmaya çalışacağız. Tekrar halkımızın da, esnafımızın da bize kucak açması anlamında hepsine teşekkür ediyoruz” dedi. MHP Çanakkale Milletvekili adayı Kürşat Tuna’ya, MHP il yönetimi, Merkez İlçe Başkanı Hakan Pınar ve partililer de eşlik etti.
YORUM EKLE

banner274

banner277

banner273