Doğtaş Dokunmaya Davet Ediyor

Mobilya Sektörünün Öncü Markalarından Doğtaş, ‘dokun. Çünkü Dokunmak Güzel...’ Sloganıyla Yeni İletişim Kampanyasına Başladı.

Doğtaş Dokunmaya Davet Ediyor
banner230
Mobilya sektörünün öncü markalarından Doğtaş, ‘Dokun. Çünkü dokunmak güzel...’ sloganıyla yeni iletişim kampanyasına başladı.
Ürünlerinin kalitesinin dokununca bir kez daha anlaşılacağını vurgulayan Doğtaş’ın televizyon reklamı yayınlanmaya başladı. Alışılmış mobilya reklamlarının dışına çıkarak hazırlanan filmde dokunmanın güzelliği bir mobilyanın gözünden anlatılıyor. Dokunmaktan keyif alınan mobilyalar tasarlayan Doğtaş, Nisan ayında başladığı iletişim kampanyasında dokunmanın güzelliğine vurgu yapıyor. Manajans/JWT tarafından hazırlanan yeni reklam filmi izleyicinin karşısına çıktı. ‘Bir dokunuşla başlar her şey’ diyen marka, dokunmanın getirdiği sıcaklığı ve duyguyu mobilyaların gözünden samimi ve sıcak bir dille anlatıyor. Yönetmen koltuğunda, Cannes da dâhil olmak üzere yurtdışındaki birçok reklam festivalinde ödüller kazanan Lawrence Jacomelli’nin oturduğu filmin görüntü yönetmenliğini ise Benjamin Liddell üstlendi. Hyperlapse tekniğiyle saniyede bir kare olarak, 2 günde 15,000 kare fotoğrafın çekilmesiyle tamamlanan film için özel hareketli ışık sistemleri tasarlandı.
YORUM EKLE