banner271

Aşçılık Kursunda Pişen Yemekler İhtiyaç Sahibi Ailelere Veriliyor

Lapseki Halk Eğitim Merkezi Tarafından Açılan Aşçılık Kursunda Kursiyerler Tarafından Pişirilen Yemekler İhtiyaç Sahibi Ailelere Dağıtılıyor.

Aşçılık Kursunda Pişen Yemekler İhtiyaç Sahibi Ailelere Veriliyor
banner230
Lapseki Halk Eğitim Merkezi tarafından açılan aşçılık kursunda kursiyerler tarafından pişirilen yemekler ihtiyaç sahibi ailelere dağıtılıyor.
Lapseki Halk Eğitim Merkezi ile Lapseki Belediyesi işbirliği ile aşçılık kursunda kursiyer bayanlar tarafından hazırlanan yemekler ihtiyaç sahibi ailelere dağıtılıyor. Halk Eğitim Merkezi Müdürü Orhan Akman, “ 25 kursiyerimiz ile birlikte geçtiğimiz sene 3 Kasımda başladığımız kursumuz bu sene 5 Mayıs 2015’de sona erecek. Bu süre zarfından en iyi şekilde faydalandık. Yöresel yemekler kitabımızı oluşturduk. Yaptığımız yemekleri ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırmaya devam ediyoruz. Kursiyerlerimiz de bunun bilincinde hareket ederek işlerini özenle ve huzurlu bir şekilde yapıyorlar. Halkımızdan da çok olumlu tepkiler aldık. Bundan sonraki süreçte de yapacağımız her projede topluma fayda sağlama ayağını mutlaka düşüneceğiz" dedi.
YORUM EKLE