Ankara Büyükşehir Belediyesi’nden Çanakkale’deki Bazı Belediyelere Büyük Destek

Ankara Büyükşehir Belediyesi’nden Çanakkale'deki Bazı Belediyelere Büyük Destek

Ankara Büyükşehir Belediyesi’nden Çanakkale’deki Bazı Belediyelere Büyük Destek
banner230
Ankara Büyükşehir Belediyesi’nde yapılan protokol töreninde Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı İ. Melih Gökçek, AK PARTİ Çanakkale Milletvekili Adayları Bülent TURAN, İsmail Kaşdemir, AK Parti İstanbul Milletvekili Feyzullah Kıyıklık ve AK Partili 6 Belediye Başkanı yer aldı.
AK Parti Çanakkale Milletvekili Adayı Turan yaptığı açıklamada “Bizim bir prensibimiz var. Biz söz verip işi sonuçlandırırız. AK Parti’nin çalışma vizyonu, çalışma disiplini budur. Belediyelerimizin ihtiyacını karşılayan Başkanımız Melih Gökçek’e çok teşekkür ediyoruz. Çanakkalemizin hangi sorunu, eksiği varsa bunlar için Ankara’da kapı kapı gezeceğiz. En hızlı şekilde bu eksikleri gidereceğiz. Bu araçlar ilçelerimizin garajında dursun diye değil, ilçemizdeki tüm STK’ların, öğrencilerimizin, kadınların faaliyetlerinde, tarihi gezilerde, etkinliklerde kullanılması için alınmıştır. Bunlar daha başlangıç.” ifadelerine yer verdi.
AK Parti Çanakkale Milletvekili Adayları Turan, Kaşdemir, AK Parti İstanbul Milletvekili Kıyıklık ve AK Partili 6 Belediye Başkanı’ndan oluşan heyet görüşmeden memnun ayrıldıklarını belirtirken, Çanakkale Belediyelerine destek olmalarından dolayı Başkan Melih Gökçek’e teşekkürlerini ilettiler.
YORUM EKLE