28 Şubat 2015 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Yetenek Sizsinizde En beğenilen 3 Gösteri - Tıkla Video İzle
16 Ocak 2011 Pazar 15:56

Yetenek Sizsiniz'de En beğenilen 3 Gösteri - Tıkla Video İzle

Televizyon eleştirmeni ÜStün Ezel, Yetenek Sizsiniz yarışmasında şuana dek yayınlanan en güzel 3 gösteriyi sizler için derledi

Televizyon eleştirmeni ÜStün Ezel, Yetenek Sizsiniz yarışmasında şuana dek yayınlanan en güzel 3 gösteriyi sizler için derledi

İŞTE O GÖSTERİLER

MÜTHİŞ SES


HABER50.com/ Show TV'de geçen yıl izlenme rekorları kıran ve bir çok ülkede benzerleri ile karşımıza gelen Yetenek Sizsiniz programının finalistlerinden biri belli oldu. Kıbrıslı 11 Yaşındaki Türkan Kürşad performansıyla Hülya Avşar'ı bile ağlattı

Show TV ekranlarında yayınlanan Yetenek Sizsiniz Yarışmasında Kıbrıs vatandaşı 11 Yaşındaki Türkan Kürşad öyle bir şarkı söyledi tüm salon ve izleyiciler şaşkınlıkla izledi.

Normalde farklı bir ses tonuyla konuşan fakat şarkı söylerken mükemmel bir hava yaratan Türkan, salonda Hülya Avşar ile birlikte bir çok kişiyi ağlattı.

Hülya Avşar Yetenek Sizsiniz Yarışmasının birincisinin şimdiden belli olduğunu söyleyerek Türkan'ı işaret etti.

TÜRKAN'IN PERFORMANSINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 2) MÜTHİŞ SİHİRBAZ

Yetenek Sizsiniz yarışmasındaki sahne şovu ile İranlı Aref, pazar akşamı herkesi büyüledi. Jüri üyeleri Aref'in iskambil destesi, kaşık ve sayılar ile yaptığı ilizyonlardan çok etkilendi.

İZLEYİCİNİN SAYILARINI DAHA ÖNCEDEN BİLMİŞ

Gazeteciler.com'un derlediği habere göre, genç yetenek sahneye çağırdığı 4 izleyicinin söylediği sayıları yine izleyicilerden birinin toplamasını istedi. Ortaya çıkan sayı 19519'du. Ardından daha önce hazırladığı kapalı zarfı açan genç ilizyonist kağıtta yazan 19519 sayısını seyirciye gösterdi.

 Gerçekleşmesi pek de mümkün görünmeyen bu oyuna izleyiciler de jüri üyeleri de çok şaşırdı. Ancak işin çok şaşırtıcı bir yönü daha vardı.

KAĞIDIN TAMAMINDA NE YAZIYORDU?

Pazar akşamı yayınlanan yarışmanın gün içinde yayınlanan tanıtımlarında kağıdın tamamının açılması görünüyordu. Genç ilizyonist sayıların yazılı olduğu kağıdı açıyor ve "19519 yanlızca bir sayıdır değil mi?" dedikten sonra kağıdı açmayı sürdürüyor. Kağıdın tamamı açıldığında "19.05.1919 Kurtuluş Savaşının Başlangıcı" yazısı da ekranlara geliyor.
 

 

İran kökenli üniversite öğrencisi olan ilizyonist Aref Ghafouri, izleyenlere müthiş bir gösteri sundu.

 

Şovuna ilk önce elindeki kaşığı sadece bakarak büken ve ardından kıran yarışmacı adayı, daha sonra sayılarla yapmış olduğu numara ile adeta seyircileri ve juriyi büyüledi.

 

Özellikle Acun Ilıcalı, 'bugüne kadar gördüğüm en ilginç yetenek' diyerek, şakınlığını defalarca dile getirdi.


 

 3- KAFA KOPARMA

Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarışması her hafta şoke eden bir gösteri ile izleyicilerini ekrana bağlıyor. Yarışmanın Gaziantep elemelerine Bursa'dan katılan illüzyonist Sunday Ağabey bu hafta izleyenlere müthiş bir gösteri sundu.

Konuşurken kafasını vücudundan ayıran Ağabey yürekleri ağızlara getirdi.

Ağabey'in şovu jüri üyeleri Acun Ilıcalı ve Hülya Avşar'ın bile ağzını açık bıraktı. Ilıcalı bu ilginç yetenek karşısında şaşkınlığını gizleyemedi.(gazeteciler)

MÜTHİŞ GÖSTERİYİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
ÜYE İŞLEMLERİ