27 Mart 2015 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Yetenek Sizsiniz Türkiye (Max ve Ali)Süper yeteneklerin Bölümü izle
17 Mart 2012 Cumartesi 23:03

Yetenek Sizsiniz Türkiye (Max ve Ali)Süper yeteneklerin Bölümü izle

Yetenek Sizsiniz Türkiye Birincisi rekor kırıyor Ali Yeşilırmak ve Max süper gösterisi (Türkiye ve Dünya gündemi)Yetenek Sizsiniz Türkiye Birincisi final Ali Yeşilırmak ve Max Yetenek Sizsiniz Türkiye’nin final Birincisi Ali Yeşilırmak ve Max oldu.3 sezon

Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin final Birincisi Ali Yeşilırmak ve Max oldu.3 sezon Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin final Birincisi Ali Yeşilırmak ve Max . İşte Türkiye'nin en yetenekli yarışmacısı Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin final Birincisi Ali Yeşilırmak ve Max . Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin final Birincisi Ali Yeşilırmak ve Max izle. Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin final Birincisi Ali Yeşilırmak ve Max video. Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin final Birincisi Ali Yeşilırmak ve Max gösterisi. İşte Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin final Birincisi Ali Yeşilırmak ve Max.Acun Medya tarafından yapımcılığı üstlenilen Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin filnal birincisi Ali Yeşilırmak ve Max oldu. Ali Yeşilırmak ve Max yaptığı gösteri ile Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin finalinde Türkiye'nin 4 bir tarafından gönderilen oylarla birinci olmayı başardı. Final bölümü televizyon ekranlarında izlenme rekorları kıran Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin birincisi Ali Yeşilırmak ve Max oldu. Ali Yeşilırmak ve Max büyük ödülü kazanmayı başardı.
2012 Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin jürileri olan Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Sergen Yalçın Türkiye'nin yeteneklerini aramak üzere Türkiye'nin birçok ilini gezdi. Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin jürilerinden evet alan yarışmacılar showlarını ve yeteneklerini çerek finalde ve yarı finalde sergilediler. Bu bu adımları tek tek tırmanmayı başaran ve Türkiye'nin bir çok noktasından gelen Ali Yeşilırmak ve Max Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin finalinde Türkiye'nin 4 bir köşesinden gelen oylar ile birinci olmayı başardı.

2012 Yetenek Sizsiniz Türkiye'de 6 ay gibi uzun bir sürecin ardından Türkiye'nin en yeteneklisi halk oyu ile belirlendi. İşte Yetenek Sizsiniz Türkiye 3. Sezon şampiyonu Ali Yeşilırmak ve Max

YETENEK SİZSİNİZ BİRİNCİSİ

YETENEK SİZSİNİZ NASIL BİR YARIŞMA


Yarışmaya katılan Yarışmacılar yeteneklerini sergilemek usulü ile büyük para ödülü olan 250.000 TL'yi kazanmaya çalışıyorlar. Yetenek Siziniz Türkiye'ye katılan yarışmacıların Yeteneklerini sergilemelerinde sınırlama yoktur. Herhangi bir yeteneği olduğunu düşünen kişi ya da kişiler yarışmaya katılabiliyorlar. Yeteneklilerin ilk bölümlerde jürinin oyları ile seçildiği yarışmacılar son bölüm olan Final Bölümünde SMS'lerle belli olacak. Final'de yarışma birincisi SMS sistemi ile belirleniyor


ACUN BU GÜNLERE NASIL GELDİ


Acun Ilıcalı Erzurum'un Ilıca ilçesindendir. İlkokul ve ortaokul hayatı Edirne İstiklâl İlköğretim Okulu'nda okudu. Kadıköy Maarif Koleji orta bölümünü ve Kadıköy Anadolu Lisesi'ni bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi'nin İngilizce öğretmenliği bölümünü bitirdi . O yıllarda muczip bir öğrenci olan Acun okumayı bırakıp televizyoncu olmayı seçti.
Acun Ilıcalı On dokuz yaşında evlenmiş ve bu evlilikten Banu adında bir kız çocuğu olmuştur. 21 yaşınadayken kızı doğduktan dokuz ay sonra ailesini kaybetti. Bu dönemde evliliği de çatırdamaya başlayan Acun bu dönemde eşinden boşandı.

 

2. evliliğini de 2003 yılında Zeynep Ilıcalı'yla yapan ünlü televizyoncunun bu evliliğinden ise Leyla ve Yasemin adlarında iki kız çocuğu oldu.

Bağdat Caddesi'nde ciddi bir motosiklet kazası geçirmiştir. Kazada yanında olan yakın arkadaşı vefat ederken, kendisinin kolu kırılmış; otuz altı dikişli bir ameliyatla koluna platin takılmıştır.


1995 yılında bir kot dükkânı açarak ticarete atılmış; fakat iflas etmiştir. Bir arkadaşı vasıtasıyla İlker Yasin'le tanışan Ilıcalı, futbol bilgisiyle onu etkilemeyi başarınca denenmek üzere işe alınmıştır. Beşiktaş muhabiriyken futbolcularla samimi olup özel röportajlar yapmayı başarınca yıldızı parlamış ve daha sonra Şansal Büyüka'nın ekibine transfer olmuştur. Televole'nin spor magazin programı olduğu yıllarda bu program içerisinde kendine ait bir bölüm sunmaya ve bu bölüm dâhilinde dünyayı dolaşmaya başlamıştır. Ardından bu bölümü 2002 yılında Acun Firarda adı altında ayrı bir program yaparak sunmaya devam etmiştir. Bu kapsamda yüz beş ülke gezmiştir. 2005 yılında Acun Medya adlı prodüksiyon şirketini kurmuştur; Fear Factor, Survivor Kızlar - Erkekler, Survivor Türkiye - Yunanistan, Survivor Aslanlar - Kanaryalar, Var mısın Yok musun, Devler Ligi, Yetenek Sizsiniz, Yok Böyle Dans, Survivor Ünlüler - Gönüllüler ve O Ses Türkiye programlarının yapımcısı, jürisi ve sunucusu olmuştur. Ayrıca Uğur Dündar'ın sunmuş olduğu Yoksa Rüya mı? ve Behzat Uygur'un sunmuş olduğu Söyle Söyleyebilirsen programlarının yapımları da Acun Ilıcalı tarafından gerçekleştirilmiştir.

(Yetenek Sizsiniz Türkiye Birincisi Final Ali Yeşilırmak ve Max)Acun Medya tarafından yapımcılığı üstlenilen Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin filnal birincisi Ali Yeşilırmak ve Max oldu. (Yetenek Sizsiniz Türkiye Birincisi Final Ali Yeşilırmak ve Max) Ali Yeşilırmak ve Max yaptığı gösteri ile Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin finalinde Türkiye'nin 4 bir tarafından gönderilen oylarla birinci olmayı başardı. (Yetenek Sizsiniz Türkiye Birincisi Final Ali Yeşilırmak ve Max) Final bölümü televizyon ekranlarında izlenme rekorları kıran Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin birincisi Ali Yeşilırmak ve Max oldu. (Yetenek Sizsiniz Türkiye Birincisi Final Ali Yeşilırmak ve Max) Ali Yeşilırmak ve Max büyük ödülü kazanmayı başardı. (Yetenek Sizsiniz Türkiye Birincisi Final Ali Yeşilırmak ve Max)
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
ÜYE İŞLEMLERİ