01 Nisan 2015 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Yer Gök Aşk 58.Yeni Bölüm Fragmanı - 57. Son bölüm Full | Dizi izle
05 Aralık 2011 Pazartesi 22:02

Yer Gök Aşk 58.Yeni Bölüm Fragmanı - 57. Son bölüm Full | Dizi izle

Yer Gök Aşk Dizisi 58.en Yeni bölüm Fragmanı ve Full Dizi izle, Y er Gök Aşk Dizisi 58.En Yeni bölüm fragmanı - 57.Son bölüm full dizi izle tıkla FOX TV'nin Reyting Rekortmeni Dizisi Yer Gök Aşk 58. Bölümü Fragmanı Yayımlandı Bu sevda dizisinde neler

 

 

YER GÖK AŞK 58. bÖLÜM FULL DİZİ İZLE LİNKİ İÇİN TIKLAYINIZ _ DOĞRU GERÇEK LİNK

 

FOX TV'nin Reyting Rekortmeni Dizisi Yer Gök Aşk 58. Bölümü Fragmanı Yayımlandı  Bu sevda dizisinde neler olavak 58. Yeni Bölüm Özeti ve Fragmanı sitemiz haber50.com'da Yer Gök Aşk Dizisi 58. Yeni Bölüm Fragmanı Özeti Fox Tv'de yayımlandı işte geniş özet ve videolar  siteniz haber50.com'da Yer Gök Aşk dizisinin 58. bölüm fragmanı haber50.com farkı ve kalitesiyle sizlerle. Tüm dizi ve fragmanları ilk olarak haber50.com ile izleyebilirsiniz.

Yer Gök Aşk Dizisi 58. bölüm fragmanı haber50.com'da , Yer Gök Aşk Dizisi 58. bölümizle, Yer Gök Aşk Dizisi 58. bölüm dizi izle, Yer Gök Aşk Dizisi 57. bölüm full dizi izle Yusuf, Havva'ya kavuştuğuna inanamaz, şok içindedir ama çok mutludur. Havva ne kadar dirense de, Yusuf'a ve aşklarına karşı koyamaz. Bade, Yusuf'a ulaşamaz, çok huzursuzdur. Yusuf'un Havva'yı bulabilme ihtimali onu içten içe yemektedir. Havva, yaşadığı anın şokundan kurtulur. Yusuf ile birlikte gelecekleri olmadığını düşünüp, Yusuf'tan kaçar. Havva'nın izini kaybeden Yusuf, deliye döner ama peşini bırakmaya niyeti yoktur. Hamiyet, Celal'in şirketine gider, ortaklık anlaşmasını öğrenir. Münevver ise hiç beklemediği bir şekilde Hamiyet'e yakalanınca sırrı açığa çıkar. Mehmet, Celal'le yapılan ortaklığı Bade'den öğrenir ve çok sinirlenir. O sinirle Bade'ye, onu Yusuf'un değil, kendisinin sevdiğini söyler. Bu konuşmaya Yılmaz da şahit olur, Mehmet'ten hesap sorma vakti gelir. Sultan, Havva'dan beklemediği bir telefon alır. Duyacakları onu şoke eder. Yusuf, Cemile'den Havva'nın kaldığı evi öğrenir ama ev boştur. Remzi ve Havva havaalanında dakikaları saymaktadırlar. Yusuf'un ise, Havva'yı bulması için tek bir şansı kalır.

« geri1·2·3·4·5·6·7·8·9·10·11·12ileri »
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
ÜYE İŞLEMLERİ