27 Mart 2015 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Yer Gök Aşk 5. Bölüm FULL DİZİ İZLE
6/09/2010 03:39

Yer Gök Aşk 5. Bölüm FULL DİZİ İZLE

YER GÖK AŞK 5.bölüm izle, yer gök aşk son bölüm, yer gök aşk dizisi, yer gök aşk hd izle, yer gök aşk izle

Yer Gök Aşk 5. Bölüm FULL DİZİ İZLE

 

 

Yer Gök Aşk 5. Bölüm Özeti: Cüneyt, ihbarı Yusuf'un yaptığını düşünür. Yargılanmak için mahkemeye çıkar ve her koşulda ihbarcıyı bulmaya, intikam almaya yemin eder.

Bölüm Özeti: Cüneyt, ihbarı Yusuf’un yaptığını düşünür. Yargılanmak için mahkemeye çıkar ve her koşulda ihbarcıyı bulmaya, intikam almaya yemin eder.

Havva, Yusuf’u daha yakından tanımak için harekete geçer. Yusuf’un gizli kalesini keşfeder ve ele geçirmek için bir plan yapar.

Toprak, Sıtkı’nın kendisini aldattığını anlar. Üstelik Sıtkı’nın ev tuttuğunu da öğrenir. Evin kapısına kadar gider. Toprak’ı unutamayacağı bir sürpriz beklemektedir.

Havva, Yusuf’un dikkatini çekmek için her fırsatı değerlendirir. Hancıoğlu ailesinin kurduğu iftar çadırında, Yusuf’un bir kez daha ilgisini çeker.

Münevver, kaymakamla evlenme kararından pişman olur. Yiğit’le birlikte Yusuf’a her şeyi anlatmaya karar verirler. Ancak bu sırada hiç beklemedikleri bir olay olur.

Havva, Yusuf’a büyük bir sürpriz hazırlar. Ancak, Yusuf’un da Havva’ya bir sürprizi vardır.

Yerle gök kadar farklı iki kardeşin, Havva ve Toprak’ın; Yusuf’un yüreğine düşen iki yangının hikâyesi bu… Yer Gök Aşk, 06 Eylül Pazartesi saat 20:15’te, FOX’ta…


Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
ÜYE İŞLEMLERİ