27 Mart 2015 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Web TNT izle - Kurtlar Vadisi Pusu 142. bölüm dizi seyret
29 Aralık 2011 Perşembe 23:01

Web TNT izle - Kurtlar Vadisi Pusu 142. bölüm dizi seyret

Kurtlar Vadisi Pusu izle, Kurtlar Vadisi pusu canlı izle, Kurtlar Vadisi Pusu TNT izle, Canlı TNT izle, TNT Kurtlar Vadisi Pusu izle, Polat ALemdar izle, dizi izle, Polat Alemdar izle, Kurtlar Vadisi izle

Türkiye’nin fenomen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu’nun nefesleri kesecek 142. bölümü, 29 Aralık Perşembe akşamı TNT ekranlarında olacak. İşte 142. bölümde yaşanacaklar:
Polat, Zaza’yı öldürmemesi karşılığında Leyla’nın hayatını kurtarmayı teklif eden Kara’ya ne cevap verecek? Leyla’ya düzenlenen bu pusuda neler olacak?
Leyla, kendisine doğrultulan silahtan sağ kurtulmayı başarabilecek mi?

CANLI TNT TV LİNKİ TIKLA VE İZLEPolat’a yapılan pazarlık teklifinden hiç hoşlanmayan Memati, Zaza’ya ne yapacak? Kara, Zaza’nın canını kurtarabilecek mi?

Suriyeli’ye ulaşmak isteyen Polat, bunun için kimleri kullanacak? Suriyeli’nin mekanına baskın yaptıklarında çıkan çatışmada neler yaşanacak? Çatışmada vurulan Abdülhey’e ne olacak?

Kurtlar Vadisi Pusu’nun aksiyon dolu 142. bölümü 29 Aralık Perşembe akşamı TNT’de!

 

Kurtlar Vadisi Pusu 142. Bölüm fragmanında Ekranların en çok izlenen dizilerinden olan Kurtlar Vadisi Pusu’nun 142. Bölüm fragmanı yayınlandı.Kurtlar Vadisi Pusu 142. Bölüm fragmanında Vadi’nin bu hafta yayınlanacak olan bölümünde Polat Alemdar ve Kara, sıkı bir pazarlığa tutuşuyor. Kurtlar Vadisi Pusu 142. Bölüm fragmanında Kara, Zaza’nın hayatına karşılık Savcı Leyla’nın hayatını teklif ediyor.

FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Kara’nın hayatını kurtaran Polat Alemdar ise bu teklif karşısında neye uğradığını şaşırıyor. Kurtlar Vadisi Pusu 142. Bölüm fragmanında Polat Alemdar ve ekibinin yanında yer alamaya özen gösteren eski devlet görevlisi Kara, bu husumet nedeniyle Polat Alemdar ile karşı karşıya geliyor

POLAT SURİYELİ AJANIN MEKÂNINI BASIYOR

Kurtlar Vadisi Pusu 142. Bölüm fragmanında Suriyeli ajanın inini basan Polat Alemdar ekibi kendilerini yeni bir çatışmanın ortasında buluyor. Kurtlar Vadisi Pusu 142. Bölüm fragmanında Çıkan çatışmada Polat’ın en önemli adamlarından olan Abdülhey vuruluyor. Örgüte karşı kendi ekibiyle hareket eden Kara ise çatışmadan kaçan bir adamını infaz ediyor…

Kurtlar Vadisi Pusu’nun bu hafta yayınlanacak olan yeni bölümünde neler yaşanacak?

Kurtlar Vadisi Pusu 142. Bölüm fragmanında Polat Alemdar, Suriyeli ajanı yakalayabilecek mi?

Savcı Leyla örgütün elinden kurtulacak mı?

Kara ile Polat Alemdar karşı cephelerde mi yer alacak?

 Kara, Zaza Dayı’nın hayatını kurtarabilecek mi?

 Ferman, babası Kara’nın yaşadığını öğrenecek mi?

Çatışmada vurulan Abdühey’in durumu ne olacak?

Kurtlar Vadisi Pusu 142. Bölüm fragmanında Tüm bu sorular ve daha fazlasının cevabı Kurtlar Vadisi Pusu’nun yeni bölümünde cevabını bulacak.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
ÜYE İŞLEMLERİ