02 Nisan 2015 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Tuba Büyüküstünün Eşi Onur Saylak Evli miydi? işte detaylar 8
08 Ağustos 2011 Pazartesi 09:09

Tuba Büyüküstün'ün Eşi Onur Saylak Evli miydi? işte detaylar 8

28 Temmuz’da Tuba Büyüküstün’le evlenen Onur Saylak’ın, Büyüküstün’le geçen yıl beraberliği başladığında senarist Filiz Alpgezmen’le evli olduğu öne sürüldüİkiz bebek sahibi olacaklarını öğrenince 28 Temmuz’da Paris Başkonsolosluğu’nda yalnızca ailelerinin katıldığı bir törenle evlenen Tuba Büyüküstün-Onur Saylak çiftiyle ilgili olarak bomba bir iddia daha gündeme geldi. İddiaya göre Saylak, Büyüküstün’le geçen yıl beraberliği başladığında senarist Filiz Alpgezmen’le evliydi. Saylak’ın evliliği yaklaşık 1,5 yıl sürdü ve bir süre ayrı yaşadığı Alpgezmen’le kâğıt üzerinde süren evliliğini bu yılın başında noktaladı. Saylak’ın şu günlerde FOX’ta ekrana gelen “Derin Sular” dizisinin senaryosunu yazan Alpgezmen’le sanat dünyasında pek bilinmeyen bu evliliğinin forum sitelerinde de gündeme geldiği görülüyor.

Mütevazı bir çift!
Dizifilm.com’da yorum yazan bir izleyici, Çeşme tatilinde Saylak ile eşine rastladığını belirtiyor ve “Bu yaz tatil yaptığım otelde Onur Saylak ve eşi Filiz Alpgezmen’le tanışma imkânı buldum, çok mütevazı bir çift” yorumunu yapıyor.
Bir okuyucu da Tuba Büyüküstün ile Onur Saylak’ın evlilik haberinin altına, “Bu adam bir bayan senarist olan Filiz Alpgezmen’le evli değil miydi? Hatta sevmeyi bilen kadın diye ödül alırken ona teşekkür ettiydi. Kadıncağız saçını süpürge ettiğiyle kaldı. Ah şu erkekler, emek vermekten ne anlar?” diye not düşüyor.

‘Kimseyi ilgilendirmez’
Tuba Büyüküstün ile Onur Saylak çifti, Paris’te kıyılan nikâhlarının ardından önceki gün İstanbul’a döndü. Önümüzdeki hafta “Sensiz Olmaz” isimli dizide Nurgül Yeşilçay’ın eşini canlandıracak olan Saylak ile Büyüküstün, Kanyon’da objektiflere takıldı.
Ayrı yumurta ikizleri dünyaya getirmeye hazırlanan Tuba Büyüküstün, evliliği ve bebekleriyle ilgili sorular üzerine “Özel hayatımın kimseyi ilgilendirdiğini düşünmüyorum. Konuşmamayı tercih ediyorum. Bu yüzden de Paris’te evlendik” dedi.

YORUMLAR
onur saylak ın eski eşi
deniz
Onur saylak ın eski eşinin resmi bu linkteki haberde var adı filiz alpgezmez
http://magazin.milliyet.com.tr/iste-onur-un-eski-esi/magazin/magazindetay/05.08.2011/1422755/default.htm
05 Ağustos 2011 Cuma 22:27
95.211.127.93
tuba ve onura mutluluklar
pelin tn
ya yeter nedir bu medyanın tuba düşmenlığı kız terbiyesinden asilliğinden konuşmuyo diye üstüne geldikçe geliniyo bnce ayıp yeter artık rahat bıraksınlar onlar bi aile olmuş çocukları olacak evlenmişler hala neyin peşinde bu medya anlayamıyorum tubayı inadına seviyoruz !!
05 Ağustos 2011 Cuma 16:33
95.211.127.93
ÜYE İŞLEMLERİ