27 Mart 2015 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Seksenler Dizisi 1.İlk Yep yeni Bölümü  Full HD tek parca  Dizi izle
27 Ocak 2012 Cuma 23:51

Seksenler Dizisi 1.İlk Yep yeni Bölümü Full HD tek parca Dizi izle

Seksenler dizisi en son yeni bölüm bu akşam dizi özeti fragman izle seyret Seksenler dizisi en son yeni bölüm bu akşam dizi özeti fragman izle seyret


Seksenler dizisi 1.bölüm özeti ve fragmanı dizi izle. Seksenler dizisi en son yeni bölüm bu akşam dizi özeti fragman izle seyret. Seksenler dizisi ilk bölümü 1. bölüm ile bu akşam trt ekranlarında başlıyor.

Seksenler dizisi ilk bölüm 1. bölümü dizi özeti

1980’li yıllara komik bir bakış… Türkiye’nin 32 yıllık geçmişinin ve değişiminin hikâyesi… Klasik bir Türk ailesi üzerindeki etkilerini hedefleyen eğlenceli bir dönem sit-com’u olan dizide sosyal hayattaki değişimin, hayatımıza giren yeniliklerin bizleri nasıl etkilediğini gözler önüne serecek… Seksenler dizisi bize kaybettiğimiz insani değerleri yeni nesillere tekrar kazandırmak amacıyla geçmişe yapılmış eğlenceli bir yolculuk olacak. Seksenler dizisi o yılları yaşamış olanlar kadar yaşamamış olan gençlerin ve çocukların da ilgisini çekecek. Bir çocuk sobayı, merdaneli makineyi, pul yapıştırıp yolladığımız mektupları, anket defterlerini, siyah önlükleri, kolalı yakaları, sokaklarda koşturarak sürdüğümüz telli arabaları, misket dolu torbaları ilk defa bu dizide görecek.

Seksenler, 24 Ocak’tan İtibaren Her Salı TRT 1’de

« geri1·2·3·4·5ileri »
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
ÜYE İŞLEMLERİ