28 Mart 2015 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Pis Yedili Dizisi  Son   Bölümü Bizde  Full izle  (youtube)
08 Aralık 2011 Perşembe 20:21

Pis Yedili Dizisi Son Bölümü Bizde Full izle (youtube)

Pis Yedili 7.En son Bölüm Full Dizi izle Pis Yedili 7. Bölüm izle, Pis Yedili 7. Bölüm hd izle, Pis Yedili 7. Bölüm son bölüm seyret

Pis Yedili dizisinin 7. bölüm özeti Show Tv ekranlarında yayınlandığı anda sitemizdede yayıhlanacaktır. Pis Yedili dizisinin 6. bölüm özeti ve 7, bölüm fragmanını izleyin...

Pis Yedili 6. bölüm özeti:

Elçin için Bayrampaşalı'yla konuşma vakti gelmiştir. Elçin, Bayrampaşlı'ya Cimbomla çıkıp çıkmadığını sorar. O anda bu konuşmaya şahit olan Cimbom, Bayrampaşalı'nın verdiği cevapla Elçin'e daha çok diş bilemeye başlar.

Kolejin zengin öğrencileri, Pis Yedili'yi okuldan attırmak için yine hain bir plan yaparlar. Milli Eğitime Pis Yedili adına dilekçe yazarak; okuldan memnun olmadıklarını ve başka bir okula gitmek istediklerini bildirirler. Filiz yardımıyla olaydan haberdar olan Pis yedili İkoncan'ların bu yalanını ortaya çıkarmak için karşı bir plan yapar.

Öte yandan okulda öğrenci başkanı seçilecektir. Orço, Elçin ve Furkan aday olurlar. Seçim sonucu Furkanlar için büyük sürpriz olur.

Pis Yedili 7. bölüm FULL izle

Pis Yedili Dizisi 7.En Son Bölüm Özeti ve Fragmanı Burada izle (youtube) Pis Yedili Dizisi 7.Enson Bölüm fragmanı ve son bölüm full izle  Öğrencileri zorlu bir matematik sınavı beklemektedir. Furkanlar ise sınavın cevap anahtarlarını çalmışlardır. Bu yüzd Öğrencileri zorlu bir matematik sınavı beklemektedir. Furkanlar ise sınavın cevap anahtarlarını çalmışlardır. Bu yüzden de; sınavdan birincilik alma çabaları içerisindedirler.
 

 

Pis Yedili 7. Bölüm fragmanı, Pis Yedili 7. Bölüm dizi izle, Pis Yedili 7. Bölüm hd video dizi seyret, Pis Yedili 6. Bölüm full dizi izle Pis Yedili 7. Bölüm fRAGMANI  yayımlandı işte geniş özet ve videolar Matematikten sınav vardır. Furkanlar cevap anahtarını çalarak sınavdan 100 almayı planlarken; durumu öğrenen Pis Yedili Furkan'ların bu planını bozar. Okulda yapılacak ‘Bir sanatçı bir öğrenci' etkinliğine Hakan Aysev davetlidir. Sanatçıya piyanoyla ona eşlik edecek öğrencinin kolu kırılmıştır. Olayı son dakika öğrenen Esma çok zor durumda kalır. Esma'yı bu zor durumdan Pis yedili kurtaracaktır. Cimbom annesi Çiçek'e Küçükbey'in verdiği telefonu Bayrampaşalı'ya doğum gününde hediye ettiğini söyler. Zengin damat adayını kaçırmak istemeyen Çiçek, zekice bir plan yaparak; Cimbom'la Küçükbey'in tekrar barışmasını sağlar. Kahkahası bol Pis Yedili, 22 Kasım Salı akşamı saat 20.00'de beşinci bölümü ile Show Tv'de..

« geri1·2·3·4·5·6·7ileri »
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
ÜYE İŞLEMLERİ