02 Mart 2015 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
O Ses Türkiye Düello Show Tvda Yayımlandı Son Bölüm Full izle  (youtube)
08 Aralık 2011 Perşembe 16:21

O Ses Türkiye Düello Show Tv'da Yayımlandı Son Bölüm Full izle (youtube)

Yapımcılığını ve sunuculuğunu Acun Ilıcalı'nın üstlendiği dünyaca ünlü yarışma "The Voice"ın Türkiye versiyonu O SES TÜRKİYE yeni bölümü ile 4 Aralık Pazar akşamı Show Tv ekranlarında olacak Her bölümüyle milyonları ekran başına kitleyen O Ses Türkiye'nin

O Ses Türkiye Düello 05.12.2011 Son Bölüm Tek parca Full bölümü izle Her bölümüyle milyonları ekran başına kitleyen O Ses Türkiye'nin 9.bölüm Full  yayınlandı. Diğer yarışmalardan farklı formatıyla dikkatleri  üzerine çeken O Ses Türkiye'de elemeler sona  Her bölümüyle milyonları ekran başına kitleyen O Ses Türkiye'nin 9.bölüm Full yayınlandı.

Yapımcılığını ve sunuculuğunu Acun Ilıcalı'nın üstlendiği dünyaca ünlü yarışma "The Voice"ın Türkiye versiyonu O SES TÜRKİYE yeni bölümü ile 4 Aralık Pazar akşamı Show Tv ekranlarında olacak. Show TV ekranlarında, yapımcılığını ve sunuculuğunu Acun Ilıcalının üstlendiği; Dünyada ‘The Voice' olarak bilinen O SES TÜRKİYEnin muadillerinden farkı yalnızca sese odaklanması. O Ses Türkiye'nin jüri üyeliğini Hülya Avşar, Hadise, Murat Boz, Mustafa Sandal ve programın aynı zamanda yapımcısı Acun Ilıcalı birlikte paylaşıyor. O Ses Türkiye'de düellolar başladı.Tek şarkı...İki ses..Tek kazanan! İki yarışmacı aynı sahnede tek bir şarkıyı söyleyecek! Sadece bir tanesi yoluna devam edecek...Düellodan kim galip çıkacak? O Ses Türkiye'de nefes kesen düellolar, 4 Aralık Pazar akşamı saat 20.00de Show Tv ekranlarında sizlerle olacak.

« geri1·2·3·4·5·6·7ileri »
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
ÜYE İŞLEMLERİ